Сергій Табалов: «Кіровоградські освітяни – висококваліфіковані фахівці і професіонали своєї справи»

 • 23 вер. 2010 00:00
 • 5182
  • Новина Сергій Табалов: «Кіровоградські освітяни – висококваліфіковані фахівці і професіонали своєї справи» Ранкове місто. Кропивницький

   

  Саме так висловився перший заступник міського голови Кіровограда під час зустрічі з делегатами Міжнародної науково-практичної конференції «Гуманізм та освіта», що днями пройшла у м. Вінниця. Метою подорожі було висвітлення всіх тих напрацювань і пропозицій у сфері реформування системи освіти, пріоритети яких для міста визначили саме кіровоградські фахівці.

  На передодні професійного свята працівників освіти і науки України Сергій Миколайович Табалов провів засідання за участю молодих викладачів, науковців, вчених, котрі представляли наше місто на вищевказаному заході та на якому водночас були підведені підсумки їх робочого візиту, зроблені висновки, відзначені високі результати.

  Ще на початку вересня під час підготовки до цієї планової поїздки  С. Табалов проводив декілька зустрічей із майбутніми делегати, на яких надавав пропозиції щодо розгляду актуальних для міста питань у сфері освіти, що потребують невідкладного вирішення в розрізі тематик конференції, консультував молодих освітян, висловлював власне бачення ситуації і навіть, сам підготував матеріали тез доповіді, бо особисто сильно переймається станом освіти і науки не тільки в місті, а і в державі. 

  В цілому загальна сумісна робота першого заступника Кіровоградського міського голови з викладачами і вченими принесла солідні плоди, а саме комплексний науковий проект «Шляхи удосконалення системи вступу абітурієнтів до ВНЗ України за результатами ЗНО» під головною редакцією експерта з питань розробки, розвитку та впровадження новітніх технологій навчання в Україні та країнах ЄС, викладача кафедри менеджменту та адміністративного права Кіровоградського юридичного інституту ХНУВС Гуцалюка Олексія Миколайовича, 4 статті та 3 матеріали тез доповідей. Всі вони відзначені високими оцінками керівників тематичних секцій (докторами наук, професорами, академіками) та рекомендовані до друку у фахових виданнях, наукових часописах, журналах.

  Враження у наших делегатів залишися незабутніми, адже більшість із них приймали участь у події такого рівня вперше. Особливо запам’яталось для всіх знайомство з поважними гостями із Великої Британії (NationalUnionofStudents), Португалії (NewUniversityofLisbon), Румунії (StefancelMareUniversityofSuceava). І всім цим вони завдячують своєму наставнику – небайдужій людині Сергію Миколайовичу Табалову, який запевнив їх в тому, що подібні виїзди ще однозначно будуть і не виключив, що і за межі нашої держави. «Перейматимемо найкращий досвід у колег за кордоном і неодмінно ділитимемось з ними своїми надбаннями», – підкреслив С. Табалов.

  На останок своєї зустрічі перший заступник міського голови Кіровограда поздоровив освітян з наступаючим професійним святом – Днем працівників освіти і науки України та від щирого серця побажав залишатися молодим науковцями такими ж запальними до постійного самоудосконалення, навчання, росту, успіхів у роботі, міцного здоров’я, творчих злетів, наснаги, гарного піднесеного настрою та гуманності, якої сьогодні, нажаль, так не вистачає у такій важливій професії.      

   

  Аліна Шимерова