Шлях до кропивнизації, або хто підставив очільників міста

 • 31 серп. 2016 09:09
 • 1511
  • Новина Шлях до кропивнизації, або хто підставив очільників міста Ранкове місто. Кропивницький

  Саботаж виконання декомунізаційних положень змусив місцевих активістів руху «ДІЯ» спільно з бійцями АТО продемонструвати приклад дотримання закону. Кілька тижнів тому активісти демонтували на одній зі стел при в"їзді до міста літери слів «Кіровоград» та «Єлисаветград», натомість натягнули власноруч виготовлений банер з новою назвою міста.

  Обурені опоненти поскаржились міській владі. Посадовці вирішили відреагувати заявою до УМВС області зі скаргою на хуліганські дії для відкриття провадження. Підписав заяву нібито перший заступник міського голови Олександр Мосін. Тож днями активісти завітали в гості до посадовця для з"ясування причин.

  Здивований Мосін прибулих прийняв, проте повідомив, що йому нічого про це невідомо, та жодного паперу він не підписував. Викликавши очільницю юридичного управління Марину Смаглюк з документом, виявилось нове непорозуміння: у зверненні було зазначено начальника обласного УМВС Кондрашенка як Олексія Григоровича, в той час, як того кличуть Сергієм.

  Реальна підстава міських очільників їхніми підлеглими. Мосін одразу перейшов до конструктиву, повідомивши про видані розпорядження міського голови щодо заміни всіх написів на в"їздах до обласного центру.

  - А давайте позмагаємось – ви дві стели облаштуєте, і ми дві стели облаштуємо, - запропонував колишній АТОвець Василь Чернійчук.

  Ватажок активістів Ігор Козуб був на диво поміркованим.

  - Ми готові власними силами й коштом виготовити нові банери. В свою чергу, Ваші підлеглі організовують демонтаж старих написів. Стосовно знятих нами літер, ми їх здали до краєзнавчого музею, отримавши відповідний акт.

  Після нетривалої дискусії обидві сторони досягли порозуміння. Тож надія, що міський голова, що наразі у відпустці за станом здоров"я, побачить при поверненні нову назву обласного центру мінімум на відомих стелах з гарматами, має шанс здійснитись.