Скільки коштує заміна адаптера живлення ноутбука?

 • 10 лип. 2024 10:27
 • 350
  • Новина Скільки коштує заміна адаптера живлення ноутбука? Ранкове місто. Кропивницький

  Зношений кабель, зламаний штекер або просто загублений ноутбучний БЖ під час подорожі. Потреба в купівлі нової зарядки з часом виникає практично у кожного користувача лептопа. Завжди є момент занепокоєння, як швидко знайти відповідний зарядний пристрій і скільки він може коштувати? Сьогодні ми розповімо, як легко вибрати новий блок живлення для свого ноутбука і у скільки нам обійдеться нове обладнання.

  Як знайти відповідний зарядний пристрій для ноутбука?

  Якщо ми підемо на ринок за новим блоком живлення, то ми, найімовірніше, знайдемо так звані "універсальні мережеві зарядки" зі змінними вилками. На жаль, це не завжди може стати вдалим вибором. Змінні вилки не можуть забезпечити надійний контакт під час підключення, зарядний струм може не відповідати параметрам оригінального адаптера, та й уся конструкція найчастіше виявляється дуже громіздкою. Універсальні блоки живлення також коштують дорожче, оскільки комплектуються десятком перехідних штекерів.

  З цих причин ми не рекомендуємо універсальні блоки живлення, а радимо вибирати ті, які призначені для конкретної моделі ноутбука. Тільки в цьому разі БЖ гарантовано буде повністю сумісний із вашим ноутбуком. Для ноутбука Самсунг адаптер знайдете тут https://www.aks.ua/catalog/zaryadnoye-ustroistvo-noutbuk/brend-noutbuka/samsung.

  Як вибрати блок живлення під конкретну модель ноутбука?

  Щоб переконатися, що ми робимо правильний вибір, найкраще перевірити модель самого блока живлення за паспортною табличкою. Зазвичай вона позначається як "серійний номер моделі" або "номер деталі". Щойно заповітний номер буде знайдено, зверніться в магазин електроніки. Зарядку Асус шукайте тут https://www.aks.ua/catalog/zaryadnoye-ustroistvo-noutbuk/brend-noutbuka/asus.

  Другий спосіб - вказати модель ноутбука. Особливо це корисно, якщо ви втратили оригінальний зарядний пристрій. Знайти потрібну інформацію можна або під знімним акумулятором, або на нижній кришці корпусу пристрою.

  Варто зазначити, що якщо у вас новий MacBook або інший ноутбук з підтримкою інтерфейсу USB-C, то завдання набагато спрощується, адже підійде будь-який зарядний пристрій USB-C Power Delivery. Нам просто потрібно переконатися, що ноутбук підтримує цю технологію.

  Чому варто продовжити життя електронному пристрою?

  Такі неприємності, як втрата адаптера живлення, пошкодження клавіатури, батареї або екрана, часто спонукають нас купити новий ноутбук. Навіть якщо всі інші компоненти ноутбука повністю справні. Звісно, іноді нам просто потрібен комп'ютер з більшою продуктивністю, але пам'ятайте, що відновлений комп'ютер може прослужити ще довгі роки після ремонту та суттєво заощадити наш бюджет.