Служба зайнятості: Світловодський маслосирзавод потребує працівників

 • 16 квіт. 2024 16:00
 • 412
  • Новина Служба зайнятості: Світловодський маслосирзавод потребує працівників Ранкове місто. Кропивницький

  ТОВ "Світловодський маслосирзавод" – одне з підприємств в Україні з виробництва молочної продукції.

  Після тривалого простою не зважаючи на воєнний стан підприємство розпочало свою роботу та набирає обертів у виробництві. Серед одних із першочергових питань – укомплектування вільних робочих місць професійними кадрами.

  Для того, аби з'ясувати кадрові потреби підприємства та донести інформацію до керівництва про можливості служби зайнятості щодо добору необхідних працівників, професійної підготовки, перепідготовки, підвищення кваліфікації як безробітних громадян, так і працюючих, та фінансових інструментів, що орієнтовані на підтримку бізнесу, фахівці Світловодського управління Олександрійської філії обласного центру зайнятості зустрілися з представниками заводу.

  Сьогодні підприємство потребує фахівців за такими професіями: лаборант хімічного аналізу, вантажник та водій навантажувача. Було озвучено основні професійні вимоги, необхідні для виконання виробничих завдань на належному рівні, якісно та вчасно. Крім того, представники підприємства поінформували про професійні плани на майбутнє, у т.ч. розповіли про вакансії, створення яких планується завдяки відкриттю нових технологічних ліній.

  У свою чергу, фахівці служби зайнятості акцентували увагу на тому, що центр зайнятості організовує професійне навчання зареєстрованих безробітних з урахуванням поточної та перспективної потреби ринку праці. Для зайнятих громадян служба зайнятості пропонує ваучер навчання.

  «Варто зауважити, що є чимало вагомих стимулів й для роботодавців, які створюють нові робочі місця та працевлаштовують на них безробітних за направленням служби зайнятості, внутрішньо переміщених осіб, облаштовують робочі місця при працевлаштуванні громадян з інвалідністю. Це компенсаційні виплати, що можуть стати реальною допомогою роботодавцям та зменшити фінансове навантаження на роботодавця зі сплати податків, на придбання необхідного обладнання, а заощаджені кошти працедавці можуть спрямувати на розвиток бізнесу та збільшення заробітної плати працівникам», – зазначає Тетяна Рябкіна, головний бухгалтер товариства.

  Кіровоградський обласний центр зайнятості