Сьогодні День онкохворих дітей

 • 15 лют. 2017 15:22
 • 1056
  • Новина Сьогодні День онкохворих дітей Ранкове місто. Кропивницький
   
  Спочатку я бачила лише його очі. Такі великі, спокійні, сині-сині і не по-дитячому допитливі. Я бачила, як він ними всміхався. Хотілося побачити і саму посмішку, але на ньому була лікарняна маска… 
  Ми малювали сніг і сонце. Мабуть, хотілося, щоб сонце своїм теплом розтопило сніг, щоб з весною здійснилися надії… 
  Він брав мене за руку і проводив лікарняним коридором до виходу з гематологічного відділення. «Ти ще прийдеш?» - запитував. «Прийду», - відповідала.
  І я йшла, а вони залишилася в лікарняних палатах, залишалися зі своєю хворобою, з великим бажанням її подолати…
  Більше трьох років минуло відтоді, як я вперше переступила поріг гемовідділення і почала волонтерити. Мене тоді долучив отець Andrei Bobrek до благодійних майстер-класів. Ми ходили щовівторка… За цей час я зрозуміла, що у мене є більше можливостей допомогти, щоб вони відчули нашу підтримку, щоб знали, що #ти_не_один.
  Сьогодні Всесвітній день онкохворої дитини. День, коли вкотре можна розповісти про проблеми в дитячій онкології, попросити вас про небайдужість.
  Приємно, що ці слова знаходять відгук… Маленькі дітки зі шкіл малювали і писали листи зі словами підтримки. Вони нам уже їх передали і сьогодні мої колеги по добру Natashenka Seletskaya та Ольга Присяжнюк передадуть листи у гемовідділення. Сьогодні ви можете писати пости у себе на сторінці у підтримку діток і позначати #Ти_не_один. І сьогодні до 22:00 ви можете придбати у Какао Боб Шоколадна кондитерська смаколики, дві гривні з кожного буде вилучено на благодійність.
  #Ти_не_один – їм важливо це чути від нас.
  Пише на своїй сторінці у фейсбук Вікторія Семененко.