Стрижаков разом з громадою публічно запрошує до Кіровограда В'ятровича (ФОТО)

 • 15 черв. 2016 10:15
 • 983
  • Новина Стрижаков разом з громадою публічно запрошує до Кіровограда В'ятровича (ФОТО) Ранкове місто. Кропивницький
   
   
  Жителі Кіровограда на чолі з громадським лідером Артемом Стрижаковим вимагають приїзду до міста  очільника Українського інституту національної пам'яті Володимира В'ятровича, який категорично не підтримує думку більшості містян та проштовхує назву Кропивницький. 
   
  Про це свідчить колективний відкритий лист, який є у розпорядженні редакції.
   
  «Громада міста Кіровограда занепокоєна питанням перейменування міста у зв’язку з ігноруванням Верховною Радою думки більшості жителів та нав’язуванням надуманих назв», - йдеться у листі-зверненні. 
   
  Як очільника керівника Українського інституту національної пам'яті кіровоградці запрошують Володимира В'ятровича приїхати у місто для того, щоб історик особисто взяв участь в круглому столі та ефірах кіровоградських телеканалів щодо питання перейменування міста. 
   
  «Напередодні прийняття Верховною Радою рішення, яке може суперечити волі більшості жителів Кіровограда, запрошуємо Вас як особу, яка безпосередньо впливає на процес декомунізації нашого міста, зокрема, бути присутнім на даних заходах», - говориться у зверненні до історика. 
   
  Колективне звернення з запрошенням історика В’ятровича у Кіровоград підписали відомі громадські діячі на чолі з Артемом Стрижаковим, а також десятки громадських організацій.