Суддя Галаган vs нова поліція: 2:1 на користь останньої

  • 2 вер. 2016 18:59
  • 1572
    • Новина Суддя Галаган vs нова поліція: 2:1 на користь останньої Ранкове місто. Кропивницький

    Сам Олексій Галаган на  засідання не з"явився, його основного захисника Володимира Буряка також не було. Батько, Валерій Галаган, зайшов до зали, але незабаром швидко вийшов.

    Півтори години суддя Микола Сарап зачитував свідчення всіх учасників процесу для "всебічного, об"єктивного  розгляду справи". По ходу думка про виграш поліцією процесу ставала все більш переконливою. Але стовідсоткового виграшу не сталося. Доказів вини по статіі 122, п.2 - "Керування транспортним засобом у технічно несправному стані" виявилось недостатньо - на відео та зі свідчень поліцейських видно часткове усунення несправності підсвітки заднього номерного знака - ударом руки водієм Галаганом. По інших,130-й та 185-й КУАП, вина доведена повністю - Олексієві Галагану доведеться сплатити штраф у розмірі 200 неоподаткованих мінімумів доходів громадян(на момент порушення це 3400 гривень) та сплатити судові витрати - 275,60 гривень.

    Група підтримки копів аплодувала проголошеній ухвалі, заступник начальника УПП в Кропивницькому Марія Журавель повідомила про детальний аналіз  перебігу та підсумків процесу всередині відомства, а прихильники Галагана від коментарів  ухилилися. Проте за інформацією джерел, це просто виграний бій - готується апеляція з боку Олексія Галагана та не виключений позов до суду про захист честі та гідності. Побачимо.