Талановиті близнюки з Кіровоградщини взяли участь у проекті "ART TWINS «UNITY»
1 бер. 2017 16:20
962
27 лютого за iнiцiативи Президентського Фонду Леоніда Кучми "Україна" у Києві втретє відбувся проект «Art Twins» «Unity» (єднання). Фестиваль пройшов у приміщенні музею Лесі Українки і об'єднав талановитих художників, скульпторів, вокалістів і музикантів з усієї країни. Мета цього проекту – відкрити унікальний творчий потенціал неординарних особистостей.
"Благодійний фонд Ярослава Бублика" в рамках проекту «Культурно-мистецьке відродження рідного краю» сприяв участі у заході талановитих близнюків з Кіровоградщини. Сестри-близнючки Амiна та Дiана Попруги родом з Новоукраїнки та Елеонора і Кароліна Мудрих з Кропивницького достойно представили наш край. Юні співачки Аміна та Діана виконали милозвучну українську пісню, а Елеонора і Діана вразили усіх глядачів грою на акордеоні. "З семи років вчимо ази акордеону, а зараз нам - 17. Це не перший наш фестиваль, але хвилювались, ніби вперше. Для нас було дуже важливо взяти участь у даному заході, адже це крок вперед до нашої мети, нашого росту», - поділилися враженнями Елеонора та Кароліна. – «Ми вдячні Ярославу Володимировичу Бублику за таку нагоду - представити свій талант на Всеукраїнському рівні».
«Благодійний фонд Ярослава Бублика» й надалі буде працювати за для розвитку юних творчих особистостей рідного краю, адже це є одним з головних напрямків регіональної програми «Змінимо рідну землю на краще!», яку вже декілька років реалізовує Фонд Ярослава Бублика.
![](/uploaded-image/articleimg/20230925/C8B20D6m.jpg)
![](/uploaded-image/articleimg/20230925/GZKO73EB.jpg)