Талановиті близнюки з Кіровоградщини взяли участь у проекті "ART TWINS «UNITY»

 • 1 бер. 2017 16:20
 • 950
  • Новина Талановиті близнюки з Кіровоградщини взяли участь у проекті «ART TWINS «UNITY» Ранкове місто. Кропивницький
   
  27 лютого за iнiцiативи Президентського Фонду Леоніда Кучми "Україна" у Києві втретє відбувся проект «Art Twins» «Unity» (єднання). Фестиваль пройшов у приміщенні музею Лесі Українки і об'єднав талановитих художників, скульпторів, вокалістів і музикантів з усієї країни. Мета цього проекту – відкрити унікальний творчий потенціал  неординарних особистостей.
  "Благодійний фонд Ярослава Бублика" в рамках проекту «Культурно-мистецьке відродження рідного краю» сприяв участі у заході талановитих близнюків з Кіровоградщини.  Сестри-близнючки  Амiна та Дiана Попруги родом з Новоукраїнки та Елеонора і Кароліна Мудрих з Кропивницького достойно представили наш край. Юні співачки Аміна та Діана виконали милозвучну українську пісню, а Елеонора і Діана вразили усіх глядачів грою на акордеоні. "З семи років вчимо ази акордеону, а зараз нам - 17. Це не перший наш фестиваль, але хвилювались, ніби вперше. Для нас було дуже важливо взяти участь у даному заході, адже це крок вперед до нашої мети, нашого росту», - поділилися враженнями Елеонора та Кароліна. – «Ми вдячні Ярославу Володимировичу Бублику за таку нагоду - представити свій талант на Всеукраїнському рівні».
  «Благодійний фонд Ярослава Бублика» й надалі буде працювати за для розвитку юних творчих особистостей рідного краю, адже це є одним з головних напрямків регіональної програми «Змінимо рідну землю на краще!», яку вже декілька років реалізовує Фонд Ярослава Бублика.