Командувач Нацгвардії та очільник поліції Кіровоградщини планують успішну співпрацю

 • 1 бер. 2017 16:38
 • 807
  • Новина Командувач Нацгвардії та очільник поліції Кіровоградщини планують успішну співпрацю Ранкове місто. Кропивницький
   
  У рамках візиту до Кропивницького командувач Національної гвардії України генерал-лейтенант Юрій Аллеров зустрівся з керівником поліції Кіровоградської області Сергієм Кондрашенком.
  Основну увагу учасники зустрічі приділили питанням ефективності взаємодії поліції та підрозділів Нацгвардії, які дислокуються на Кіровоградщині.
  Зі свого боку шеф поліції області Сергій Кондрашенко запевнив, що співпраця з Нацгвардією є важливою складовою в успішній роботі з профілактики правопорушень і протидії злочинності.
  Зокрема, особовий склад НГУ активно залучається до охорони публічного порядку під час проведення масових заходів та здійснення патрулювання на вулицях міста.
  Командувач НГУ генерал-лейтенант Юрій Аллеров наголосив, що на сьогодні питання безпеки особливо актуальні, а Нацгвардія та поліція завдяки скоординованим спільним зусиллям зроблять все можливе, аби забезпечити захист прав і свобод громадян.
   
  Повідомляє прес-служба Національної гвардії України.