Театр корифеїв запрошує вечір єдності до роковин вторгнення росії

 • 30 січ. 2023 08:53
 • 453
  • Новина Театр корифеїв запрошує вечір єдності до роковин вторгнення росії Ранкове місто. Кропивницький
   
  Кіровоградський академічний обласний український музично-драматичний театр імені Кропивницького готує вечір єдності «Україна понад усе». Прем’єра відбудеться 24 лютого - в роковини повномасштабного вторгнення росії. Про це повідомив директор-художній керівник театру В’ячеслав Вандрашек. 
   
   
  - Над вечором єдності працює весь наш колектив. 24 лютого 2022 року закарбувався в ДНК кожного українця. І вся українська нація ніколи не забуде, скільки горя принесла нам росія. На жаль, наші діти відчули всі ці жахи на собі. Проте, ворог не здогадувався, що українці - сильні, згуртовані і незламні. Ось, про що ми вкотре нагадаємо нашому глядачеві. Вечір єдності - це про мужніх і відважних для сміливих і незламних.
  Солісти  театру співатимуть наживо патріотичні пісні у супроводі нашого оркестру. Також, участь  візьмуть інші творчі колективи міста. Ми переконані, кожному зараз потрібна емоційна підтримка, особливо коли окупанти завдають масових обстрілів міст України, - розповів В’ячеслав Вандрашек.
   
  Квитки можна придбати у касі театру корифеїв та на сайтах Контрамарка та Карабас. 
   
  Нагадаємо, на початку грудня минулого року голова обласної ради призначив В’ячеслава Вандрашека директором-художнім керівником театру.