Тепловики вкотре звертаються до споживачів

 • 20 черв. 2016 10:38
 • 1101
  • Новина Тепловики вкотре звертаються до споживачів Ранкове місто. Кропивницький

  Шановні споживачі ДП "Кіровоградтепло" ТОВ "ЦНТІ УНГА"!

  Терміново погасіть заборгованість за послуги з централізованого опалення!

   Для проведення розрахунків за використаний на виробництво теплової енергії природний газ у зимовий період 2015/2016 року та для  ефективного  проведення  ремонтних робіт в міжопалювальний період,  ДП "Кіровоградтепло" ТОВ "ЦНТІ УНГА" наполягає на терміновому погашенні заборгованості населення за надані послуги з централізованого опалення.

  У міжопалювальний період підприємство  проводить комплекс заходів  по   підготовці  теплового господарств   до  нового опалювального сезону, заплановано ряд заходів  по модернізації та ремонту устаткування та обладнання для стабільної роботи підприємства у зимовий період.  Проте станом на 15.06.2016 року заборгованість населення за надані послуги з централізованого опалення становить 33,7 млн. грн.      Боржникам підприємства надсилаються попередження, претензії, на підставі судових рішень здійснюються примусові стягнення заборгованості. Спільно з органами державної виконавчої служби продовжується проведення заходів, спрямованих на виконання рішень суду по погашенню заборгованості за надані послуги з централізованого опалення, а саме: арешт та конфіскація майна. Запрошуємо  споживачів до абонентного відділу підприємства  звірити стан розрахунків та оплатити наявну заборгованість  за послуги з теплопостачання. У міжопалювальний період прийом громадян абонентним відділом здійснюється у понеділок, вівторок, середу   з 8.00 до 17.00 за адресою: вул. Гришина (Кутузова ) 23/16 (2 поверх). Телефони для довідок : 56-15-02, 56-15-19      Звертаємось до боржників підприємства, які заборгували велику суму та не мають можливості сплатити її одноразово, з пропозицією   укласти договір реструктуризації заборгованості в   абонентному відділі підприємства  за адресою: вул.  Гришина (Кутузова) , 23/16 .

       Сподіваємось на Ваше розуміння ситуації, громадську свідомість і підтримку!

  Ознайомитися із  списком квартир , що мають заборгованість за послуги з теплопостачання,   можна на нашому сайті. kirovogradteplo.ucoz.com