“ТІК”, “ДЗІДЗЬО” та “АВІАТОР” вітали жителів Кіровоградщини з 25-ю річницею Незалежності України

 • 26 серп. 2016 09:03
 • 1269
  • Новина “ТІК”, “ДЗІДЗЬО” та “АВІАТОР” вітали жителів Кіровоградщини з 25-ю річницею Незалежності України Ранкове місто. Кропивницький

  23 серпня у селищах міського типу Смоліне о 12.00 та Вільшанка о 19.00  “Благодійний фонд Ярослава Бублика” влаштував незабутньо яскраві концерти “Слава Україні!”. Топові артисти нашої Батьківщини вітали жителів Кіровоградщини з Днем Незалежності.

           Народний артист України Мар’ян Гаденко, незрівняна ведуча Ірина Макеєва, учасниці проектів «Шанс» та «Голос країни» - дует «Анна-Марія», супер-фіналісти шоу «Х-фактор» - гурт «Тріода» та популярні гурти «ТІК», «ДЗІДЗЬО», «АВІАТОР», а також команда “Одеської Ліги Сміху” “Молодіжний Портал” на головних площах заряджали глядачів своєю енергетикою.

           Неможливо описати той запальний настрій усіх присутніх, а їх було кілька тисяч в кожному місті, адже від такої кількості найсучасніших зірок України перехоплювало подих. Усі артисти настільки драйвові та грали таку классну музику, що навіть люди похилого віку пускалися в танок, слухаючи їх. Кожен виконавець віддавався виступу на 100% і тому й усі присутні гучно дякували їм у відповідь. Гладачі не просто раділи, вони співали разом з зірками, кричали слова подяки організаторам, дарували квіти та насолоджувалися дійством, якого не очікували побачити в своєму невеликому містечку.

           Родзинкою вечора у Вільшанці стала подружня пара, яка 24 серпня 2016 року  відсвяткувала 25-й ювілей спільного життя. Дуже цікавий збіг! Звичайно, “Благодійний фонд Ярослава Бублика” не міг залишити їх без подарунка! Тому, від благодійної організації вони отримали телевізор та щирі привітання!

           Також, під час концертів був проведений розіграш цінних призів – було розіграно 4 мопеди, 5 телевізорів та 10 велосипедів!

           Дуже приємно бачити, як люди радіють! І ми дуже щасливі, що можемо зробити щось важливе для простих людей.