«Триндець? Я впораюсь!»

 • 11 лист. 2023 10:00
 • 304
  • Новина «Триндець? Я впораюсь!» Ранкове місто. Кропивницький

  Жителів Кропивницького запрошують на лекцію про боротьбу із хронічним стресом

  Під час зустрічі в Гончаренко центрі спікерка розповість, як подолати хронічний стрес та навчитися правильно сприймати власні емоції. Участь у заході безкоштовна.

  За словами організаторів, усі емоції, які ми переживаємо за різних обставин, насправді нормальні. Питання лише в тому, чи вміємо ми їх помічати, приймати (без сорому, самокритики, провини) та проживати без шкоди для себе і оточуючих.

  Про це містянам докладніше розповість Оксана Клименченко — психологиня з більш ніж двадцятидворічним досвідом практичної роботи, сімейна консультантка, сертифікована психотерапевтка у методі Позитивна психотерапія. Членкиня Української Спілки психотерапевтів та WAPP (Всесвітня Асоціація Позитивної психотерапії).

  «Триндець, але я можу його проживати! Ми часто чуємо і самі бажаємо: "Тримайтеся!". А чи правильно розуміємо цей заклик? Якщо це про стримування наших почуттів, то попереду тільки стан вигорання і депресія. Проживати всі почуття треба конструктивно, з турботою про себе та про інших — про це і поговоримо», — діляться організатори.

  Зустріч із психологинею відбудеться у середу, 15 листопада, о 14:00 у Гончаренко центрі Кропивницький (вул. В.Перспективна, 4а). Орієнтовна тривалість заходу — півтори години. Участь безкоштовна, утім організатори радять зареєструватися за цим посиланням, аби забронювати місце.

  Додамо, Гончаренко центр – найбільша недержавна всеукраїнська мережа безкоштовних освітньо-культурних та волонтерських просторів, заснована у 2021 році. Головна ціль проєкту – надихати та надавати необхідні знання людям будь-якого віку для покращення їхнього майбутнього.

  З 24 лютого 2022 року Гончаренко центри по всій країні перетворилися на потужні волонтерські хаби, де надається допомога для військових та переселенців. Відтоді команда проєкту передала понад 250 тонн допомоги, а також понад 75 автівок, антидронові рушниці, безпілотники та закупила САУ «Гвоздика» для спецпризначенців.