У бібліотеці Чижевського прозвучала музична імпреза «Музика єднає серця»

 • 23 груд. 2022 16:28
 • 1090
  • Новина У бібліотеці Чижевського прозвучала музична імпреза «Музика єднає серця» Ранкове місто. Кропивницький
   
  У актовій залі обласної універсальної наукової бібліотеки імені Дмитра Чижевського у Кропивницькому відбувся концерт «Музика єднає серця» - це спільний захід, підготовлений Бібліотекою разом із музичною школою імені Юлія Мейтуса.
   
  Святковий концерт-імпреза присвячений зимовим святам українців, у якому прозвучали музичні твори української класики та сучасні композиції. Юні музиканти грали на бандурі, скрипці, фортепіано, саксофоні та флейті. У програму концерту увійшли вокальні твори патріотичної тематики.
   
   
  Музика у поєднанні зі словом, спілкування в гостинній атмосфері бібліотеки, все це, виступило відновлюючим ефектом арттерапії.
   
  Концерт відвідали родини ВПО з центру «ЯМаріуполь», наші гості з Харківщини та Миколаївщини, дитячі будинки сімейного типу, що проживають на Кіровоградщині, родини учнів музичної школи № 2 та відвідувачі бібліотеки.
   
  Батьки й діти із захопленням слухали чудові виконання майбутніх музикантів. По закінченні програми, усі діти в залі були запрошені на сцену для спільного фото та отримання стильних подаруночків, які були надані партнерами нашого заходу Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та Благодійного фонду «Безпечне майбутнє».