У бібліотеці ім. Д.Чижевського відкрилася фотовиставка "Ізраїль: історичні контрасти"

 • 20 жовт. 2016 13:43
 • 917
  • Новина У бібліотеці ім. Д.Чижевського відкрилася фотовиставка «Ізраїль: історичні контрасти» Ранкове місто. Кропивницький
   
   
  19 жовтня в обласній бібліотеці ім. Д. Чижевського відбулося відкриття фотовиставки "Ізраїль: історичні контрасти". Автора - Тараса Леонідова - прийшли привітати друзі, знайомі, колишні колеги. Тарас Леонідов - наш земляк, який уже близько 20 років мешкає в Ізраїлі, містечку Карміель, муніципалітет якого у вечірньому світлі відобразив на одній зі світлин. Фотографія, творчість для нього є можливістю відволіктися від буденних клопотів, оскільки постійна робота повязана з верстатами. Дуже любить подорожувати країною, тими куточками, де майже не буває основних туристичних потоків. До виставки увійшли 38 робіт, що не оброблялися спеціальними комп’ютерними програмами. Деякі ізраїльські краєвиди нагадують глядачу Україну: хіба що замість  золотих пшеничних ланів – нескінченна  просторінь пісків і безмежно синє небо, таке, як тут, на батьківщині.
  "Сам люблю мандрувати, але це не часто вдається. Хотілося зрозуміти, як це робити правильно, тому пройшов курси навчання (закінчив курс Нью-Йоркського інституту фотографії). Найбільше люблю бувати в пустелях, там відчувається близькість до вічності, до Бога. Там розумієш, чому відлюдники йшли до пустелі. Тому на фотовиставці більшість робіт присвячені саме пустелі", - коментує автор.
  Тож роботи совсім не пересічні, незвичні до тих, що можна подивитися в будь-чиєму ізраїльському фотоальбомі. На них - плин вічності, закарбований у миті зображення сонячних пейзажів, старовинних монастирів, церков і звичайних людей, які випадково потрапили у фотооб'єктив. Кожна робота має свою назву, серед яких: "Господар пустелі", "Чарівність іудейської пустелі", "Віра в захист", "На горі Гризім: християнські руїни та мусульманська будівля".  
  Побачити експозицію в арт-холі ІІІ поверху бібліотеки, протягом місяця без перерви та вихідних, можуть усі бажаючі. Вхід - вільний.
  Адреса: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 24.