20-го жовтня о 16.00 у приміщенні «Прес-клубу реформ» відбудеться прес-конференція громади с. Подорожнього

 • 20 жовт. 2016 14:10
 • 1099
  • Новина 20-го жовтня о 16.00 у приміщенні «Прес-клубу реформ» відбудеться прес-конференція громади с. Подорожнього Ранкове місто. Кропивницький
  Громада Подорожнього вимагає скасувати вибори до новоствореної Великоандрусівської ОТГ
   
  У четвер, 20-го жовтня о 16.00 у приміщенні «Прес-клубу реформ» у місті Кропивницький (вул. Соборна, 1-а(ТЦ «Копілка», 2-й поверх) відбудеться прес-конференція представників територіальної с. Подорожнього Світловодського району.
   
  Учасники прес-конференції:
  Наталія Пруднікова - керівник ініціативної групи с. Подорожнього
  Євген Полонський - член ініціативної групи, предаставник громади
  Роман Шерстюк - член ініціативної групи, предаставник громади
   
  Більше 800 членів територіальної громади с. Подорожнього (що є більше 60% від чисельності мешканців) на загальних зборах села висловилися категорично проти об’єднання з Великою Андрусівкою.
  Але, незважаючи на позицію абсолютної більшості членів територіальної громади, сільський голова та 7 депутатів Подорожнянської сільської ради проголосували за схвалення проекту об’єднання територіальних громад на чолі з Великою Андрусівкою.
  При цьому члени територіальної громади піддавалися адміністративному тиску та залякуванням.
  Представники територіальної громади неодноразово зверталися до органів держаної влади та місцевого самоврядування з вимогою чіткого дотримання законності та обов’язкового врахування позиції більшості членів територіальної громади. Втім, їх звернення були проігноровані.
  Кіровоградська обласна державна адміністрація таємно від членів територіальної громади надіслала документи на адресу ЦВК, внаслідок чого були призначені вибори до ОТГ на 18 грудня 2016 року.
  Ініціативна група територіальної громади с. Подорожнього заявляє про готовність відстоювати свою позицію в судовому порядку та шляхом акцій масового протесту.