У господарствах пенітенціарної служби активно стартували весняно-польові роботи (ФОТО)

 • 6 трав. 2016 09:59
 • 727
  • Новина У господарствах пенітенціарної служби активно стартували весняно-польові роботи (ФОТО) Ранкове місто. Кропивницький

  Заступник начальника управління ДПтС України в Кіровоградській області полковник внутрішньої служби Олег Райченко, разом з головним спеціалістом відділу виробничої діяльності маркетингу та економіки управління майором внутрішньої служби Сергієм Літвіновим 29 квітня 2016 року здійснили перевірку діяльності ДП «Сільськогосподарське підприємство Олександрівського ВЦ(№104)» та 2 травня 2016 року перевірку діяльності ДП «Сільськогосподарське підприємство Устиніського ВЦ(№37)» з питань виробничо-господарської діяльності підприємств та проведення комплексу весняно-польових робіт.

  Про це повідомляє відділ виробничої діяльності, маркетингу та економіки управління ДПтС України в Кіровоградській області.

  Під час перевірки проведено обхід складських приміщень, машино-тракторних парків, свинотоварних і молочнотоварних ферм, перевірено стан озимих зернових культур посіяних восени 2015 року та якості виконання комплексу робіт під час проведення сівби технічних культур.

  По завершенню перевірки зазначених підприємств на підсумкових нарадах надано рекомендації та пропозиції щодо ефективного ведення господарської діяльності підприємств установ та успішного завершення комплексу весняно-польових робіт в стислі агротехнічні терміни.