У Кропивницькому бібліотека Чижевського пропонує анонс заходів на 14 – 20 листопада

 • 15 лист. 2016 09:38
 • 1330
  • Новина У Кропивницькому бібліотека Чижевського пропонує анонс заходів на 14 – 20 листопада Ранкове місто. Кропивницький
   
  Книжкові виставки:  18 листопада у відділі краєзнавства відбудеться презентація нових поетичних збірок Миколи Голованова та Наталії Бідненко. 21 листопада відзначається День Гідності та Свободи – у день початку подій, які стали для України історичними: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року. Напередодні цього свята у відділах обслуговування користувачів розгорнуто книжкові виставки «Гідність і свобода нації: в світлі Майдану», «День, що змінив наше життя». У центрі Європейської інформації працює книжкова виставка  «Толерантність в системі демократичних цінностей». 
   
  Відкриття: у понеділок, 14 листопада, до Міжнародного дня сліпих, у бібліотеці УТОСУ відбудеться захід для людей з вадами зору “Навчи своє серце добру”. Вперше буде презентована книга Олександра Жовни «Експеримент» у дейзі-форматі. 
   
  Відкриття: 14 листопада у відділі мистецтв відбудеться презентація художньої виставки в рамках циклу «Пам'ять — Memory», присвяченій пам’яті кіровоградського митця Миколи Тимофійовича Добролежі. 
   
  Круглий стіл: 18 листопада о 11.00 Орхуський центр екологічної інформації проводить круглий стіл «Річка Інгул: проблеми та шляхи вирішення».Компания Кронас - найбільшою в області меблевої фурнітури і комплектуючих і надання супутніх послуг. Ми є однією з найбільш динамічно розвиваються компаній в даному сегменті ринку, завдяки вісімнадцятирічному досвіду роботи. На сьогоднішній день у нас працює понад 500 співробітників в шести власних філіях. Завдяки широкій мережі дилерів, ознайомитися з якою можна у вкладці "Контакти", наша продукція представлена практично у всіх регіонах України. Так само ми раді вам повідомити про впровадження функцій інтернет-магазину.
   
  Покази фільмів ХІІI Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини: з 14 до 18 листопада, щодня о 17.00 запрошуємо на перегляди документальних фільмів, у яких порушуються питання захисту прав людини.  
  Освіта протягом життя: з 14 до 18 листопада в Інтернет-центрі  відбудеться груповий тренінг для людей літнього віку «Базовий комп’ютер. Пошук в Інтернет». До участі запрошуються люди пенсійного віку. Запис для навчання за телефоном 22 58 90.
   
  Безкоштовне вивчення англійської мови. Відділ документів іноземними мовами обласної бібліотеки ім. Д. Чижевського запрошує  усіх бажаючих на Тиждень американського мистецтва/ American Art Week - відкритий перегляд, презентації, перегляд фільмів, обговорення, тематичні засідання розмовного клубу. Заняття з вивчення англійської мови триває щодня. У п’ятницю, 18 листопада, о 17.00, відбудеться зустріч з волонтером Анною, випускницею програми FLEX, яка розповість про США. 
   
  Художні та інші виставки: у відділі мистецтв розпочала роботу нова мистецька виставка художника Володимира Кир’янова. У відділах бібліотеки працюють фотовиставка до Всесвітнього дня тварин «Вони поруч з нами»,  фотовиставка Тараса Леонідова «Ізраїль: історичні контрасти”, фотовиставка  «Життя прекрасна мить» фотохудожника-аматора Василя Пастуха; фотовиставка Глєба Цуканова із серії «Відкриваючи Україну»; виставка дипломних робіт студентів мистецького факультету КДПУ ім. В. Винниченка  «Відкриття» (роботи випускників 2016 року); художня виставка робіт Василя Коваля «Мої етюди».
   
  ВХІД НА БІБЛІОТЕЧНІ ЗАХОДИ — ВІЛЬНИЙ
  Деталі в розділі “Що нового” http://library.kr.ua
   
  Адреса: вул. Велика Перспективна, 24.