У Кропивницькому на біл-бордах розмістили соціальний фотопроект «Сонячні діти»
1 бер. 2017 14:38
2200
У Кропивницькому на біл-бордах замість привітань політика розмістили соціальний фотопроект «Сонячні діти».
З нагоди Міжнародного дня людини з синдромом Дауна громадська організація «Рідний Край» спільно з громадською організацією матерів дітей-інвалідів «Серце матері» реалізували благодійний фотопроект. Автором світлин є фотограф Олександр Козловський.
Світлини з талановитими дітьми і дорослими, які мають особливі потреби, 24 лютого розміщені на біл-бордах міста. Проект покликаний інформувати суспільство про те, що діти з особливими потребами такі ж талановиті й життєрадісні, як усі інші, а лікарський діагноз це не вирок, а лише особливість організму.
«Можливості обмежені, здібності – безмежні», «Я ДИТИНА, а не "синдром Дауна"», «Діти сонця – промінчики добра», — йдеться на бордах.
«Приємно, коли замість банального привітання до 8 березня зі своїм обличчям, політик пропонує розмістити соціальні борди. Дякую Андрію Табалову. Тепер про наших «сонячних» діток знає все місто», — висловила подяку за сприяння в реалізації проекту голова ГО «Серце матері» Людмила Шукрута.
Про це пише сайт invak.info
![](/uploaded-image/articleimg/20230925/NDn5yCrE.jpg)
![](/uploaded-image/articleimg/20230925/mneDhNZF.jpg)