У Кропивницькому норвезька делегація ділилася досвідом організації пошукових робіт

 • 6 жовт. 2016 16:19
 • 781
  • Новина У Кропивницькому норвезька делегація ділилася досвідом організації пошукових робіт Ранкове місто. Кропивницький

   

  5 жовтня заступник начальника Управління ДСНС в області полковник служби цивільного захисту Вадим Янішевський взяв участь у зустрічі з представниками делегації з Норвегії, яка прибула до Кропивницького для обміну досвідом у сфері пошукових та рятувальних робіт. Ініціатором проекту виступило керівництво Кіровоградської льотної академії Національного авіаційного університету, у приміщенні якої й вітали іноземних гостей. До спілкування запросили також партнерів навчального закладу - представників Управління патрульної поліції м. Кропивницький, Управління ДСНС, активістів громадських організацій «Волонтерський рух першої допомоги», «Клубу українсько-норвезького партнерства» та волонтерів льотної академії, а також представників обласної організації Товариства Червоного Хреста.

  Це другий візит гостей з Норвегії, тож, окрім обміну досвідом учасники зустрічі висадили алею юкк у Норвезькому сквері, закладеному під час першого приїзду норвезької делегації. Після чого Фруде Нілсен, професор NORDуніверситету, та Бент-Уве Ямтлі, генеральний директор Центру з координації пошуку та рятування норвезького міста Будо, поділились досвідом організації та проведення пошукових і рятувальних робіт в їх країні, супроводжуючи свою розповідь фото- й відеоматеріалами.

  Візит іноземних колег співпав з професійним святом працівників освітньої галузі - Всесвітнім днем вчителів. З цієї нагоди викладачі академії та члени делегації обмінялись теплими словами привітань, оскільки й ті, й інші мають безпосередню причетність до викладацької діяльності, до навчання та підготовки майбутніх спеціалістів.

  У рамках візиту іноземні гості також відвідали Управління ДСНС в області, що стало першим кроком до початку міжнародного співробітництва пожежно-рятувальної служби Кіровоградщини з норвезькими колегами, повідомляє Прес-служба У ДСНС в області.