У Кропивницькому оголосили імена переможців фестиваль-конкурсу ім. Мейтуса

  • 31 січ. 2023 09:25
  • 668
    • Новина У Кропивницькому оголосили імена переможців фестиваль-конкурсу ім. Мейтуса Ранкове місто. Кропивницький
     
    Переможці фестивалю-конкурсу імені Мейтуса отримали заслужені нагороди в день народження композитора, розповіли в Кропивницькій міській раді.
     
    У суботу, 28 січня, в концертній залі музичної школи №2 відзначили переможців IV Всеукраїнського конкурсу-огляду «Мейтусівські читання» та ІІ Всеукраїнського конкурсу на краще виконання творів Юлія Мейтуса.
     
    Цьогоріч на конкурс надійшло 66 заявок від учасників конкурсу із Запорізької, Черкаської, Хмельницької та Кіровоградської областей, з Кривого рогу та міста Кропивницького. Символічно, нагородження відбулося в день 120-ої річниці дня народження видатного українського композитора.
     
     
    Вікова категорія «Перші кроки в музичній розвідці» (учні молодших класів).
     
    І місце
    1. Смоленська Лада Юр’ївна – 2 кл. Музична школа №3 міста Кропивницького.
    ІІ місце
    1. Звоник Артем Юрійович – 5 кл. скрипка, 3 кл. фортепіано. Музична школа №1 ім. Г. Г. Нейгауза міста Кропивницького.
    2. Буднікова Аліна Дмитрівна – 5 кл. Музична школа №1 ім. Г. Г. Нейгауза міста Кропивницького.
    ІІІ місце
    1. Клименко Катерина Анатоліївна – 4 кл. Музична школа №3 міста Кропивницького.

    Вікова категорія «Юніори музикознавства». (учні старших класів мистецьких шкіл, СПП)

    Гран-прі
    1. Волошинова Єлизавета – 6 кл. Музична школа №1 ім. Г. Г. Нейгауза міста Кропивницького.
    І місце
    1. Канарський Мурат Ахметович – 6 кл. Музична школа №1 ім. Г. Г. Нейгауза міста Кропивницького

    ІІ місце

    1. Кузьменко Олександра Олександрівна – 8 кл. Музична школа № ім. Г. Г. Нейгауза міста Кропивницького.
    2. Фадіна Софія – 8 кл. Запорізька дитяча музична школа №5.
    3. Борик Анастасія Іванівна – 8 кл. Дитяча музична школа-студія при Хмельницькому фаховому музичному коледжі ім. В. І. Заремби.
    4. Василенко Євгенія -8 кл. Роменська ДМШ ім Євгена Адамцевича.
     
    ІІІ місце
    1. Боднарчук Софія Вітадіївна – 7 кл. КЗ «Музична школа №2 ім. Ю. С. Мейтуса міста Кропивницького».
    2. Руденко Валерія Василівна – 9 кл. Побузька музична школа Побузької селищної ради.
    3. Чебикіна Марія – 7 кл. Дитяча школа мистецтв міста Кропивницького
    Вікова категорія «Молоді дослідники» (студенти мистецьких фахових коледжів).
    І місце
    1. Шеремет Ольга Віталіївна – 4 курс Кропивницький музичний фаховий коледж.
    2. Маслюкова Марина Олександрівна – 3 курс Кропивницького музичного фахового коледжу.
     
    ІІ місце
    1. Білявець Маріанна – 2 курс, Хмельницький фаховий музичний коледж ім. В.І.Заремби
    2. Блонська Даря – 2 курс, Хмельницький фаховий музичний коледж ім. В.І.Заремби
    3. Бородінова Таїсія – 2 курс Хмельницький фаховий музичний коледж ім. В, І. Заремби.
    4. Яковлєва Дарина – 2 курс, Хмельницький фаховий музичний коледж ім. В.І. Заремби
     
    ІІІ місце
    1.  Владімірцева Анастасія Олександрівна – 1 курс Черкаський музичний фаховий коледж ім. С. С. Гулака-Артемовського.
    Результати ІІ Всеукраїнського конкурсу на краще виконання творів Ю. С. Мейтуса в рамках VII Всеукраїнського фестивалю-конкурсу української академічної музики «Класик-проєкт», присвяченого пам’яті Юлія Мейтуса
    Категорія: фортепіано – молодша вікова група (від 8 до 11 років).
    І місце
    1. Коняшина Єлизавета Павлівна – 4 кл. КЗ «Музична школа №2 ім. Ю. С. Мейтуса міста Кропивницького».
    2. Недобійчук Катерина Федорівна – 4 кл. Музична школа №1 ім. Г. Г. Нейгауза міста Кропивницького.
    3. Попов Михайло Іванович – 3 кл. КЗ «Музична школа №2 ім. Ю. С. Мейтуса міста Кропивницького».
    4. Юрчак Ольга Олександрівна – 1 кл. КЗ «Музична школа №2 ім. Ю. С. Мейтуса міста Кропивницького».
    ІІ місце
    1. Кнюкштенє Аріна Едуардівна – 2 кл. КЗ «Музична школа №2 ім. Ю. С. Мейтуса міста Кропивницького».
    2. Козиревський Нікіта Сергійович – 2 кл. Музична школа №1 ім. Г. Г. Нейгауза міста Кропивницького.
    3. Щека Поліна Антонівна – 2 кл. Музична школа №3 міста Кропивницького.
    4. Фіцайло Анастасія Максимівна – 2 кл. Музична школа №1 ім. Г. Г. Нейгауза міста Кропивницького.
     
    ІІІ місце
    1. Мазур Марія – 5 кл. КЗ «Музична школа №2 ім. Ю. С. Мейтуса міста Кропивницького».
    2. Лисенко Валерія Дмитрівна – 3 кл. КЗ «Музична школа №2 ім. Ю. С. Мейтуса міста Кропивницького».
    3. Осіпова Єлизавета Олександрівна – 3 кл. КЗ «Музична школа №2 ім. Ю. С. Мейтуса міста Кропивницького».
    4. Січкар Поліна Олегівна – 4 кл. Музична школа №1 ім. Г. Г. Нейгауза міста Кропивницького.
    5. Терещенко Марія Олександрівна – 2 кл. Музична школа №1 ім. Г. Г. Нейгауза міста Кропивницького.
    Категорія фортепіано – середня група (від 12 до 14 років).
    І місце
    1. Мазуренко Марія Олегівна – 8 кл. КЗ «Музична школа №2 ім. Ю. С. Мейтуса міста Кропивницького».
    2. Микитюк Анна Ігорівна – 6 кл. Дитяча школа мистецтв міста Кропивницького.
    3. Пустоварова Софія Дмитрівна – 8 кл. КЗ «Музична школа №2 ім. Ю. С. Мейтуса міста Кропивницького».
    4. Портна Марія-Дарина Сергіївна – 5 кл. Музична школа №3 міста Кропивницького.
    ІІ місце
    1. Котляр Давид Іванович – 4 кл. Новоукраїнська дитяча музична школа Кіровоградської області.
    2. Коява Роберт Маркович – 5 кл. КЗ «Музична школа №2 ім. Ю. С. Мейтуса міста Кропивницького».
    3. Кравченко Олексій Віталійович – 7 кл. КЗ «Музична школа №2 ім. Ю. С. Мейтуса міста Кропивницького».
    4. Круглова Марія Сергіївна – 8 кл. КЗ «Музична школа №2 ім. Ю. С. Мейтуса міста Кропивницького».
    ІІІ місце
    1. Фаннуш Марія-Софія – 6 кл. Музична школа №1 ім. Г. Г. Нейгауза міста Кропивницького.
    2. Бойко Ярослав – 6 кл. КЗ «Музична школа №2 ім. Ю. С. Мейтуса міста Кропивницького».
    3. Кожухар Софія Русланівна – 7 кл. Музична школа №3 міста Кропивницького.
    Категорія сольний спів середня вікова група.
    ІІ місце
    1. Трегубенко Ірина – 8 кл. КЗ «Музична школа №2 ім. Ю. С. Мейтуса міста Кропивницького».
    ІІІ місце
    1. Третяк Ольга Михайлівна – 9 кл. Побузька музична школа Побузької селищної ради Кіровоградської області
    Категорія сольний спів старша вікова група.
    ІІ місце
    1. Загарія Анастасія – 6 кл. КЗ «Музична школа №2 ім. Ю. С. Мейтуса міста Кропивницького».
    2. Волошко Аліна Олександрівна – 1 курс КЗ «Криворізький обласний фаховий музичний коледж».
    3. Коптєва Анастасія Олександрівна – 2 курс Хмельницький фаховий музичний коледж ім. В. І. Заремби
    Категорія струнно-смичкові інструменти (скрипка, альт, віолончель, контрабас).
    ІІ місце
    Молодша група.
    1. Переверзєва Софія – 2 кл. скрипка. Олександрійська дитяча музична школа Кіровоградської області.
    ІІІ місце
    Середня група.
    1. Волошинова Єлізавета – 8 кл. Музична школа №1 ім. Г. Г. Нейгауза міста Кропивницького.
    Категорія народні інструменти сопілка молодша група
    І місце
    1. Панасовець Назарій Сергійович – 2 кл. КЗ «Музична школа №2 ім. Ю. С. Мейтуса.
    Категорія вокальні ансамблі, мішана група.
    ІІ місце
    1. Вокальний ансамбль «Оксамит» - Кропивницький музичний фаховий коледж

    ІІ місце

    Категорія інструментальні ансамблі, мішана група.
    1. Інструментальний ансамбль «Гармонія» - КЗ «Музична школа №2 ім. Ю. С. Мейтуса.