У Кропивницькому патрульні врятували чоловіка, від якого відмовилися навіть медики

 • 1 груд. 2016 17:37
 • 656
  • Новина У Кропивницькому патрульні врятували чоловіка, від якого відмовилися навіть медики Ранкове місто. Кропивницький
   
  Вчора, 30 листопада, близько 16-ї години, патрульні отримали повідомлення про те, що на вулиці Академіка Корольова лежить 32-річний чоловік і потребує негайної медичної допомоги. Заявниця розповіла, що у її сина можливе сильне алкогольне отруєння. «Швидка його сьогодні вже забирала з дому, привезла до наркологічного диспансеру, а там – неприйомна година», - каже жінка.
  Після того, як перед ними зачинили двері наркологічного диспансеру, хлопець остаточно знепритомнів посеред вулиці. І всі спроби викликати швидку знову, або навіть таксі, щоб відвезти чоловіка до лікарні були безрезультатними. Саме тоді змучена жінка і зателефонувала до поліції.
  Через 4 хвилини на місце події прибули охоронці порядку, які спробували надати домедичну допомогу та викликати швидку, але, неочікувано для себе, почули відмову від медиків, мовляв карета швидкої вже виїжджала за цим викликом.
  Не гаючи більше ні хвилини, патрульні самостійно доставили знепритомного чоловіка до обласної лікарні, де його було шпиталізовано з діагнозом тяжке алкогольне отруєння з підозрою на мікроінсульт. Патрульні не відходили від чоловіка ще довгий час, поки не переконалися, що з ним все буде гаразд.
  Ввечері цього дня на службу 102 зателефонувала та сама жінка і подякувала патрульним, що врятували життя її сина.