У Кропивницькому поліцейські провели абетку маленьким пішоходам
18 лист. 2016 14:02
1119
15 та 16 листопада в обласній бібліотеці для дітей ім. Т.Г Шевченка в рамках програми ПОЛіС проекту «Залучення громадськості до реформ» від міжнародної організації IREX Україна відбулися зустрічі з офіцерами патрульної поліцією міста.
Під час заходів діти взяли участь у медіа-подорожі «Абетка маленького пішохода» та обговорили надзвичайно актуальну проблему небезпеки на дорогах, адже за останні роки постійно збільшується число жертв дорожньо-транспортних подій.
Подорожуючи, маленькі читачі розглядали малюнки, слухали історії, переглядали мультфільми, грали в ігри і виконували нескладні завдання, під час яких вони засвоїли, як потрібно мандрувати вулицями нашого міста, щоб не сталося біди. А також інспектори розказали маленьким читачам про нову патрульну службу, формений одяг, спецзасоби, які їм необхідні для роботи, і відповіли на запитання малят.
Подібні зустрічі з інспекторами патрульної поліції міста Кропивницький викликають зацікавлення у дітей і сприяють зростанню довіри до нової поліції.
Фахівці бібліотеки разом з офіцерами патрульної поліції запрошують дружні веселі родини 20 листопада о 12.00 на ігровий турнір «Суперзнавець правил дорожнього руху». В рамках свята буде відкрито дитячий ігровий куточок.