У Знам’янці викрили шахрая, у якого люди замовляли пластикові вікна

 • 18 лист. 2016 13:31
 • 912
  • Новина У Знам’янці викрили шахрая, у якого люди замовляли пластикові вікна Ранкове місто. Кропивницький
   
  На Кіровоградщині поліцейські викрили шахрая, який ошукав місцевих жителів на майже 70 тисяч гривень.
  Жертвами зловмисника стали більше 10 громадян, з якими він укладав договори щодо виготовлення вікон та дверей, але не виконував обіцяного. За вчинене йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 3 років.
  До Знам’янського відділу поліції надійшли повідомлення про шахрайства від місцевих жителів.
  «Правоохоронці встановили, що у серпні 27-річний чоловік приїхав для проживання у місто з дружиною, яка зареєстрована як приватний підприємець. На вулицях роздавав перехожим рекламні буклети про можливість замовлення пластикових вікон, металевих та міжкімнатних дверей. Згодом до «бізнесмена» почали звертатися місцеві мешканці, з якими він укладав договори, брав передоплату, але вказані товари не замовляв та роботу не виконував. Загалом від дій шахрая потерпіли більше 10 громадян, які відали йому кошти у сумі близько 70 тисяч гривень. Гроші зловмисник витрачав на власні потреби», – повідомив начальник Знам’янського відділу поліції Андрій Бензар.
  Особі оголошено про підозру у скоєнні злочинів, передбачених за ч. 1, 2 ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України. Зловмиснику загрожує покарання у вигляді штрафу, виправних робіт на строк до 2 років, або до 5 років обмеження волі, чи 3 років позбавлення волі.
  Повідомляє Знам’янський відділ поліції Кіровоградської області.