У Кропивницькому при Спасо-Преображенському соборі пройшло чергове заняття для дітей на тему «Гріхопадіння людини»
19 жовт. 2016 10:24
776
При Спасо-Преображенському соборі пройшло чергове заняття для дітей з особливими потребами на тему «Гріхопадіння людини».
Метою уроку було пояснити, що таке гріх для людини і які його наслідки, показати важливість послуху і навчити дітей бути слухняними Богу через послух батькам.
Діти на дану тему переглянули біблійний мультфільм та обговорили його. Після уроку «Біблійної історії» по традиції був проведений майстер-клас. Цього разу виготовляли з кольорового паперу та ниток осіннє яблуко або «заборонений плід» Адама та Єви.