У Кропивницькому ПриватБанк запустив нову послугу для клієнтів

 • 26 жовт. 2016 11:29
 • 759
  • Новина У Кропивницькому ПриватБанк запустив нову послугу для клієнтів Ранкове місто. Кропивницький
   
   
  ПриватБанк запустив нову послугу для корпоративних клієнтів і підприємців – онлайн-замовлення поліграфічної продукції. Тепер візитку, флаєр, листівку можна замовити за декілька кліків через комп'ютер або смартфон просто в електронному банку «Приват24 для бізнесу».
   
  «Більшість наших клієнтів уже звикли купувати страховки для колективу або залізничні та авіаквитки в «Приват24 для бізнесу», а тепер зможуть й отримувати найбільш популярні види поліграфії, не виходячи з офісу, – розповідає Олександр Ніколенко, керівник напрямку «Малий і середній бізнес» ПриватБанку. – Ми вкотре розширили можливості Інтернет-банку, сподіваємося,така можливість допоможе нашим клієнтам зручніше вести бізнес».
   
  Завдяки технології конвеєрного багатопоточного друку та автоматизації всіх процесів, ціна на поліграфію значно нижча в порівнянні зі стандартним
  друком. Високу якість друку підтверджено сертифікатом якості 2pdfx.com відповідно до стандарту ISO 12647-2. Кожен тираж проходить контроль якості.
   
  Замовити поліграфію максимально просто – у меню «Послуги» – «Замовлення поліграфії» у «Приват24 для бізнесу» вибрати тип поліграфічної продукції
  (вид паперу, тип покриття, термін виконання замовлення), завантажити макет та оплатити замовлення. Замовлення можна отримати в 1 460 поштоматах ПриватБанку по всій Україні, повідомляє прес-служба ПриватБанку у Кропивницькому.