У Кропивницькому провели в останню путь двох Героїв-захисників
Донецька область стала одним із символів героїчного опору російським агресорам. Символом незламності, героїзму, доблесті українських Воїнів. А ще - глибокої скорботи за тими, хто пожертвував життям, захищаючи свою землю від російської навали, сповіщає Кропивницька міська рада.
![](/uploaded-image/articleimg/20230925/9VKQfzmu.jpg)
Саме на Донеччині обірвалися життя ще двох кропивничан. У районі Міньківки 3 березня під час виконання бойового завдання героїчно загинув 44-річний сержант гранатометного взводу Олег Босий. А 8 березня під Іванівським свій останній бій тримав 36-річний старший солдат сапер-гранатометник штурмового батальйону Євген Коваленко.
![](/uploaded-image/articleimg/20230925/SPbJvsdw.jpg)
![](/uploaded-image/articleimg/20230925/BRbyUUZw.jpg)
16 березня на Алеї почесних воїнських поховань Далекосхідного кладовища кропивничани віддали останню земну шану землякам - Героям.
Панахиду за загиблим відслужив архієпископ Кропивницький і Голованівський Православної церкви України Марк.
![](/uploaded-image/articleimg/20230925/8OSMdvzV.jpg)