У Кропивницькому проводиться організаційна сесія на тему децентралізації

 • 10 бер. 2017 15:43
 • 1153
  • Новина У Кропивницькому проводиться організаційна сесія на тему децентралізації Ранкове місто. Кропивницький
   
  13 березня 2017 року у Кропивницькому буде проведена організаційна сесія в рамках реалізації програми DOBRE “Децентралізація приносить кращі результати та ефективність” щодо умов участі об’єднаних територіальних громад (ОТГ) у конкурсі в межах другого раунду відбору. Програма DOBRE є флагманською програмою Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), спрямована на розвиток місцевого самоврядування і виконується міжнародною організацією «Глобал Комьюнітіз». Ця 5-річна програма розроблена таким чином, щоб підвищити спроможність керівництва новоутворених об’єднаних територіальних громад (ОТГ) ефективно реагувати на пріоритети громадян завдяки належному управлінню ресурсами, підвищенню якості комунальних послуг, стимулюванню місцевої економіки та посиленню залучення громадян. Мета DOBRE – створити можливості зростання та розквіту цих нових ОТГ і водночас мотивувати та бути моделями для інших громад, які працюють над об’єднанням. DOBRE запрошує всі ОТГ, що об’єднались на добровільних засадах та провели місцеві вибори, подавати заявки, щоб стати партнерами DOBRE та взяти участь у програмі! 
  Під час зустрічі представники програми DOBRE повідомлять представникам зацікавлених громад деталі умов участь і другому раунді відбору та дадуть відповіді на усі запитання щодо заповнення та подання конкурсної документації. 
  Зустріч відбудеться 13 березня з 11-00 до 13-00 в м.Кропивницький, за адресою: вул.Чорновола (колишня вул. Луначарського), 1-д, 4, готель «Reikarts», конференц-зал.
  З організаційних питань телефонуйте Зубковій Вікторії (програмний спеціаліст DOBRE в Дніпрі) 050 858 70 97. 
  Учасникам зустрічі буде забезпечено харчування під час обіду. Водночас повідомляємо, що програма DOBRE не відшкодовує витрати учасників на проїзд.