• 3 лист. 2023 11:00
  • 434
    • Новина У Кропивницькому студенти вишів змагалися за нагороди обласної універсіади з настільного тенісу Ранкове місто. Кропивницький

Обласна універсіада серед студентів закладів вищої освіти у 2023-2024 навчальному році з тенісу настільного відбулася у Кропивницькому на базі комунального закладу "Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №3 Кропивницької міської ради" у середу, 01 листопада.

Від Кропивницької КДЮСШ №3 у турнірі взяли участь двоє спортсменів. За результатами змагань, у командному заліку І місце виборола команда факультету фізичного виховання Центральноукраїнського державного університету імені В. Винниченка. ІІ місце посіла команда КДЮСШ №3 і ІІІ місце – в активі команди Центральноукраїнського національного технічного університету.

В особистому заліку вихованці КДЮСШ №3 Юлія Слєсаренко стала чемпіонкою Універсіади, а Денис Галушко - бронзовим призером турніру.

Тренують спортсменів тренери-викладачі Євгеній Янков та Вікторія Жовтенко.

Джерело: Кропивницька міська рада