У Кропивницькому створили телеграм-канал, де можна швидко шукати роботу

 • 20 трав. 2022 10:00
 • 536
  • Новина У Кропивницькому створили телеграм-канал, де можна швидко шукати роботу Ранкове місто. Кропивницький
   
  Work.ua допоможе кропивничанам шукати роботу через Telegram.
  Щодня у телеграм-каналі
   «Робота в Кропивницькому — Work.ua» з'являється декілька десятків пропозицій роботи, які відбирають модератори. Вакансії перевіряються на предмет затребуваності, повноти опису та вказаної зарплати. Усі пропозиції — від надійних роботодавців та публікуються у день своєї появи на Work.ua. У телеграм-каналі можна шукати роботу без резюме і навіть без досвіду, використовуючи відповідні хештеги. 
   
   
  Нагадаємо, Work.ua започаткував волонтерську ініціативу — надання безкоштовних консультацій з пошуку роботи українцям, які потребують допомоги експертів.
  Кропивницький є одним із лідерів за кількістю пропозицій роботи в Україні. У місті відкрито понад 200 вакансій із середньою зарплатою 12 500 грн. Серед них популярні: менеджер з продажу, бухгалтер, водій, продавець-консультант тощо. 
   
  Станом на зараз на сайті Work.ua розміщено понад 17 000 вакансій. Однак це все ще в п’ять разів менше, ніж до війни. Для порівняння: у березні було 6 000, до війни — 90 000. 
   
  - Ми помітили декілька тенденцій на ринку праці України. Швидкість відіграє вирішальну роль у працевлаштуванні. Хто першим побачив вакансію, той і отримує роботу. Шукачі сміливо змінюють професії та розглядають будь-які пропозиції за місцем перебування. Вчорашній маркетолог сьогодні може стати водієм чи офіціантом. Власне, це і підштовхнуло нас створити телеграм-канал, де б навіть людина з мінімальними технічними засобами могла максимально швидко дізнаватися про нові вакансії. А ще ними зручно ділитися і бути корисним знайомим, — коментує Артур Міхно, CEO та співзасновник Work.ua.