У Кропивницькому відкрилася крамниця електронних послуг «Твій час»

 • 10 серп. 2016 16:46
 • 2530
  • Новина У Кропивницькому відкрилася крамниця електронних послуг «Твій час» Ранкове місто. Кропивницький

   

  Липень 2016 року відзначився важливою подією для українських підприємств – відкриттям першої на ринку мережі крамниць електронних послуг.Запуск «Твій час» –  це новонародження мережі Партнерів Групи компаній «Інтелект-Сервіс»(дистриб’юторів та дилерів «M.E.Doc», СОТА, АЦСК «Україна» тощо) у зміненому форматі: новий рівень сервісу, сучасний дизайн та затишний інтер’єр, а головне –  безліч електронних послуг для підприємств та фізичних осіб. ПП «Інтелект-Кіровоград», що є офіційним дистриб’ютором продуктів «Інтелект-Сервіс», відкрило крамницю «Твій час» у Кропивницькому.

  Філософія «супермаркету сервісів», в якому клієнт міг би отримати повний комплект електронних послуг для підприємства, прийшла до нас з Європи, а для України це – справжнє ноу-хау. Мережа крамниць «Твій час» першою в Україні зібрала під одним дахом всі електронні послуги для підприємств, бізнесменів та фізичних осіб. Протягом місяця відчинили свої двері більше 60 крамниць по всій Україні. А до кінця 2016 року їх кількість мінімум подвоїться.

  Серед перших 60 відкрилася крамниця ПП «Інтелект-Кіровоград» у Кропивницькому за адресою вул. Тараса Карпи (Тимірязєва), буд. 83/52.Активно підтримуючи прагнення до європейських стандартів та бажання надавати клієнтам сервіс за форматом allinclusive, ПП «Інтелект-Кіровоград» повністю змінила формат офісу по роботі з клієнтами. «Твій час» - це місце, де все продумано до дрібниць: зручне місцезнаходження, привітний персонал та приємна атмосфера формують з нього простір, куди хочеться повертатись знову і знову.

  Що на полицях у крамниці?

  Електронний цифровий підпис АЦСК «Україна»для подачі звітності в контролюючі органи, шифрування електронних договорів, рахунків, накладних та інших документів.

  Електронна звітність в усі контролюючі органи.ЄСВ, ПДВ, 1-ДФ, Декларація про доходи - більше 3000 бланків, що оперативно оновлюються. Комп’ютерна програма «M.E.Doc» або веб-сервіс «СОТА»- на ваш вибір!

  Рішення для електронного документообігу.Реєстрація податкових накладних та розрахунків коригування, обмін договорами, актами та рахунками в модулі «Електронний документообіг»

   

   

  Електронне управління підприємством.Українська ERP-система «ІС-ПРО»для бухгалтерського та податкового обліку, управління фінансами, закупівлями, збутом, транспортом тощо – 13 модулів для управління підприємством від А до Я. Зручна CRM-система для роботи з клієнтами!

  Технічне обслуговування та підтримка програм.Встановлення «M.E.Doc»та «СОТА», налаштування підписів та правд доступу, навчання роботі у програмах.

  Консультація бухгалтера та допомога у заповненні звітності.Декларація про доходи, 1-ДФ, ЄСВ або усні консультації.

  Віддалений офіс.Перевірте пошту або знайдіть необхідну інформацію в інтернеті, здайте звіт у професійному програмному забезпеченні, роздрукуйте/відскануйте або скопіюйте документи – до ваших послуг зручне робоче місце з усією технікою та програмами.

  Електронні послуги для фізичних осіб

  Під час візиту у крамницю можна оформити оплату електронних послуг. Серед них придбання електронних квитків на літак, потяг чи автобус, комунальні платежі, користування Інтернетом та мобільним зв’язком тощо.

  Великий перелік електронних послуг поряд з висококласним сервісом дозволяють здійснити багато операцій в одному місці, до того ж швидко і ефективно. А значить, слоган «Твій час – в твоїх руках» повністю відображає суть мережі крамниць електронних послуг.


  За додатковою інформацією звертайтеся:

  Адреса: вул. Тараса Карпи (колишня Тимірязєва), буд. 83/52, м. Кропивницький, Кіровоградська область, 25006

  Телефон: (0522) 275025, 270696, 270595

  e-mail: medoc.isk@ukr.net