У Кропивницькому злочинець бешкетував у під’їзді
9 лют. 2017 15:16
805
Патрульні затримали чоловіка, який намагався вибити двері до під’їзду одного з житлових будинків, а потім побив мешканця цієї багатоповерхівки.
Вчора, 8 лютого, близько 23-ї години ночі, патрульні отримали повідомлення про те, що громадянин отримав тілесні ушкодження від невідомої особи. Приїхавши на місце події, на вулицю Героїв України, інспектори побачили 35-річного потерпілого, якому надали домедичну допомогу.
Зі слів заявниці, невідомий громадянин здійснив спробу вибити двері до під’їзду одного з житлових будинків та зіпсував домофон. Після – наніс удар потерпілому по обличчю залізним прутом.
Патрульні оперативно затримали 28-річного громадянина, на якого вказав потерпілий. Неподалік від місця події охоронці порядку виявили металевий предмет, яким, ймовірно, був нанесений удар.
На місце події викликали слідчо-оперативну групу.
Як з’ясувалося, затриманий раніше вже притягувався до кримінальної відповідальності за вчинення розбійного нападу.
Повідомляє Патрульна поліція Кропивницького.
![](/uploaded-image/articleimg/20230925/VmoH2lSP.jpg)