У Кіровограді відкрилася друга кав'ярня «Consigliori»

 • 26 лип. 2011 16:45
 • 1237
  • Новина У Кіровограді відкрилася друга кав'ярня «Consigliori» Ранкове місто. Кропивницький

  Нарешті у Кіровограді відкрилася друга чудова кав’ярня «Consigliori», на яку так очікували прихильники справжньої кави. Завітавши одного разу до «Consigliori», ця кав’ярня неодмінно стане вашим улюбленим місцем відпочинку. Адже це тихе і затишне місце в жвавому місті, де ви зможете завжди приємно провести час. У цій чарівній кав’ярні вдало пройдуть ділові переговори, зустріч з друзями або відпочинок всією сім'єю.

  Кав'ярня «Consigliori» пропонує Вам зануритися в світ справжньої кави. Її асортимент задовольнить навіть найвибагливішого покупця, оскільки тут пропонується тільки справжня кава з Європи, Африки, Південної Америки. Наша кава «Consigliori» має неперевершений аромат і смак, від неї важко відмовитися, якщо хоча б раз скуштуєш. Тож будьте певними, що з цією бадьорою кавою ваш день буде наповнений енергією та радісними емоціями

  Шанувальникам чаю пропонують насолодитися смаком і ароматом його елітних сортів.

  Відвідувачам кав'ярні неодмінно прийдеться до вподоби 100% малазійський свіжезварений шоколад, який для вас приготують наші спеціалісти.

  У спекотні дні кіровоградці можуть скуштувати морозива, а також неймовірно смачного фредо-капучіно з льодом. Також відвідувачів очікує безалкогольний і охолоджуючий «Мохіто» і низка не менш приваблюючих коктейлів зі свіжими фруктами.

  В «Consigliori» ваш відпочинок забезпечений доброзичливою атмосферою і увагою персоналу, в поєднанні з мелодійною фоновою музикою і вишуканим інтер'єром.

  Вся команда «Consigliori» працює для того, аби клієнти мали можливість завжди отримувати високоякісний сервіс, щоб завітавши одного разу до цієї дивовижної кав’ярні, ви стали нашими постійними відвідувачами.

  Кав’ярні «Consigliori» знаходяться у ТЦ "Лісова пісня" і ТЦ "Авоська"