У Кіровоградському обласному краєзнавчому музеї відкрилась оновлена експозиція «УКРАЇНА: ПОЛУМ’Я ВІЙНИ»

 • 16 лист. 2023 14:30
 • 1550
  • Новина У Кіровоградському обласному краєзнавчому музеї відкрилась оновлена експозиція «УКРАЇНА: ПОЛУМ’Я ВІЙНИ» Ранкове місто. Кропивницький

  Вперше виставку «Україна: полум’я війни» співробітники обласного краєзнавчого музею відкрили у серпні 2022 року, висвітлюючи події російсько-української війни, починаючи з лютого 2014 року.

  Наразі постала необхідність більш детально розкрити окремі етапи війни з метою розповісти про найважливіші її події та вшанувати пам’ять полеглих Героїв - земляків.

  Музей відкрив оновлену частину виставки на основі меморіальних речей загиблих військових, які брали участь у бойових діях на різних етапах війни, серед яких Сергій Бульдович, Павло Сніцар, Анатолій Бузуляк, Володимир Степанок, Євген Тельнов, Дмитро Кондратенко, Валерій Хоружий та інші захисники. Серед експонатів оновленої частини документи, фотографії, нагороди, особисті речі військовослужбовців, зразки зброї та медичні інструменти.

  «Сьогодні як ніколи, є актуальними збирання інформації, військових артефактів та доказів збройної агресії росії задля правдивого висвітлення цих подій для світу і для України, і що важливо, збереження пам’яті про війну для майбутніх поколінь українців», - зазначила заступниця начальника Кіровоградської ОВА Катерина Колтунова.

  Джерело: Кіровоградська облана державна адміністрація