У місті Лева жителі Кіровоградщини безоплатно можуть опанувати професію продавця

 • 1 груд. 2022 12:37
 • 442
  • Новина У місті Лева жителі Кіровоградщини безоплатно можуть опанувати професію продавця Ранкове місто. Кропивницький
   
  Для активних громадян, готових до навчання та спілкування з покупцями, є вигідна пропозиція! Місто Лева запрошує опанувати одну із затребуваних професій – «Продавець непродовольчих товарів».
   
  Про організацію та технологію торговельних процесів, товарознавство непродовольчих товарів розповідатимуть викладачі Львівського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості упродовж 5,5 місяців.
   
  Тож, якщо ви уважні, відповідальні та чесні поспішайте на заняття.
   
  Початок - 6 грудня 2022 року.
   
  Професійне навчання здійснюється на замовлення роботодавця, а отже працевлаштування гарантоване.
   
  Бажаєте опанувати професію? Деталі дізнавайтеся у відділі організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості за тел. (0522) 32 13 28 або у найближчому центрі зайнятості чи філії обласного центру зайнятості за місцем вашого перебування.
   
  Довідково. Для зареєстрованих безробітних, зокрема Кіровоградщини, професійне навчання здійснюється безоплатно, за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.
   
  Орієнтовний графік навчання за іншими професіями, які можна здобути за сприяння Державної служби зайнятості у грудні 2022 року, тут: https://cutt.ly/FCw1Y4L.
   
  Ми є у Telegram - t.me/dcz_kir.
   
  Кіровоградський обласний центр зайнятості