У Музеї мистецтв триває виставка малюнків дітей-переселенців
У Кропивницькому у відділі Музеї мистецтв - картинній галереї Оссовського представлена виставка робіт юних художників з Херсонщини. Експозиція має назву "Ми - українці".
Галерея розпочала своє виставкове життя зовсім недавно, у першій її залі розмістили виставку малюнків дітей-переселенців. Викладачка Анна Невтира, яка переїхала до нашого міста з Херсонщини, збирала на арендованій квартирі дітей і вчила їх малювати. А тепер твори юних художників можуть побачити мешканці та гості Кропивницького.
![](/uploaded-image/articleimg/20230925/ElE8JpHQ.jpg)
![](/uploaded-image/articleimg/20230925/L9R7FSzl.jpg)
![](/uploaded-image/articleimg/20230925/vZxmtabb.jpg)
![](/uploaded-image/articleimg/20230925/rkgQGRFt.jpg)
![](/uploaded-image/articleimg/20230925/FelanRpj.jpg)
![](/uploaded-image/articleimg/20230925/AEErsg8d.jpg)
![](/uploaded-image/articleimg/20230925/ml541lKz.jpg)