У Новомиргородському центрі зайнятості пройшов тренінг для молоді

 • 27 вер. 2016 11:07
 • 1289
  • Новина У Новомиргородському центрі зайнятості пройшов тренінг для молоді Ранкове місто. Кропивницький

   

  Проблема пошуку роботи для випускників вищих навчальних закладів, та й молоді взагалі, не втрачає своєї актуальності і сьогодні. Тому фахівцями служби зайнятості систематично проводяться різнопланові заходи, зокрема семінари, тренінги «Особливості зайнятості молоді», на яких розглядаються проблеми працевлаштування молоді, визначається низка якостей, умінь, навичок, необхідних для їхнього життєвого успіху та ін.

  Так, наприклад, в Інформаційно-консультаційному центрі, що діє на базі Кіровоградського обласного центру зайнятості, для незайнятої трудовою діяльністю молоді проведено тренінг «Особливості зайнятості молоді», основна мета якого - формування позитивної мотивації до пошуку роботи.

  На початку заняття Галина Хлань, провідний фахівець відділу організації профорієнтації обласного центру зайнятості, запропонувала присутнім познайомитися та висловити свої очікування від заходу, в якому беруть участь, та перспектив щодо власного професійного майбутнього, розмістивши їх на фліп-чарті.

  Також учасники тренінгу виконували інтерактивні вправи щодо визначення ціннісних пріоритетів, виявляли особистісні характеристики, які необхідні для досягнення професійних цілей. Відпрацьовували й навички самопрезентації, так як це одна із основних навичок успішного працевлаштування.        

  Г. Хлань зазначила, що найбільші можливості мають ті молоді люди, у яких є знання та навички. Абсолютна відсутність кваліфікації означає зменшення кола можливого вибору. Плануючи свою кар’єру, отримуючи знання і навички, молодь здобуває досвід, який допоможе досягти поставленої мети. Головне правило: той, хто швидше адаптується в умовах ринку праці, з легкістю стає переможцем!

  Захід пройшов у форматі дискусійної панелі, що дало можливість охочим отримати ґрунтовні й вичерпні відповіді на різнопланові запитання, повідомляє відділ організації профорієнтації обласного центру зайнятості.