У Світловодській громаді від початку повномасштабної війни для ВПО створили й облаштували декілька прихистків.

 • 11 лист. 2023 15:00
 • 345
  • Новина У Світловодській громаді від початку повномасштабної війни для ВПО створили й облаштували декілька прихистків. Ранкове місто. Кропивницький

  Міський голова Андрій Маліцький відвідав у с. Вільне одне з місць тимчасового проживання для ВПО нашої громади, аби особисто переконатися, що люди, яким довелося тікати від війни, забезпечені всім необхідним.

  Наразі, за кошти місцевого бюджету, у приміщенні провели ремонтні роботи: були закуплені матеріали для ремонту санвузла та каналізації, встановлена нова сантехніка (унітаз, раковини, душова кабіна), проведено ремонтні роботи системи опалення, відновлено каналізаційну систему, відремонтовано дах, встановлено пандус для людей з обмеженими можливостями. Також у будівлі повністю перевірено систему електропостачання.

  Крім того, найближчим часом буде встановлено нові сучасні вікна та двері.

  Варто зазначити, що в облаштуванні місць тимчасового проживання у с. Вільне нам активно допомагають наші партнери — громадські та міжнародні організації, завдяки яким до МТП було привезено мікрохвильові печі, мультиварки, бойлери та електрочайники.

  Джерело: Світловодська міська територіальна громада