У Світловодську рятувальники пильнують безпеку відпочивальників біля водойм

 • 28 черв. 2016 13:25
 • 991
  • Новина У Світловодську рятувальники пильнують безпеку відпочивальників біля водойм Ранкове місто. Кропивницький

  Не лише навчити населення правилам безпеки, застерегти від будь-якого лиха, а й переконатись у тому, що громадяни знають їх і дотримуються у повсякденному житті – така мета перевірок, які постійно проводять співробітники Управління ДСНС в області та підпорядкованих підрозділів.

  Влітку найчастіше з людьми трапляються трагедії під час відпочинку біля водойм – повідомлення про них надходять мало не кожного дня. Щоб цього не траплялось, важливо зробити висновки з гіркого досвіду інших, вчитись на чужих помилках, а ще прислухатись до порад рятувальників та не порушувати правила безпеки, навчитись прийомам самодопомоги і першої допомоги потерпілим та добре пильнувати своїх малолітніх дітей.

  26 червня на необхідності суворого дотримання правил безпечного відпочинку на воді  наголошували співробітники Служби порятунку Світловодського району під час проведення роз’яснювальної роботи серед відпочивальників на Блакитному озері. Варто сказати, що  рятувальники впродовж сезону проводять профілактичну роботу в усіх багатолюдних місцях стихійного відпочинку біля водойм, під час яких закликають не забувати про власну безпеку, не легковажити правилами, наглядати за дітьми та привчати їх до безпечного відпочинку, а заодно роздають листівки із застереженнями.

   

   

  Прес-служба У ДСНС в області