Україна –це ми!

 • 17 лист. 2023 14:30
 • 352
  • Новина Україна –це ми! Ранкове місто. Кропивницький

  У Кропивницькому відбувся другий Благодійний концерт на підтримку волонтерських проектів допомоги ЗСУ

  І знову аншлаг у Театрі Корифеїв! У Кропивницькому відбувся другий Благодійний концерт Народного художнього колективу України хореографічного ансамблю "Росинка" на підтримку волонтерських проектів громадських організацій “Aрмії SOS” та “Громадська варта”.

  Колектив «Росинки» під керівництвом Маргарити Пятової у благодійному концерті підтримали Народні художні колективи Кіровоградського обласного ЦДЮТ:

  студія вокального мистецтва «Антарес» - художній керівник Олена Дороганич;

  оркестр духових інструментів «Зміна» - художній керівник та диригент Олександр Ніщеменко;

  театр-студія «Маска» - художній керівник Надія Фільченкова.

  Під час концерту, було зібрано для допомоги ЗСУ

  30 840 гривень!

  - Магія пісні і танцю сплелися в майже гіпнотичне мереживо таланту, чудових костюмів, яскравих дитячих усмішок, неймовірних постановок і щирих емоцій! – відзначила на свої сторінці у соціальних мережах волонтерка ініціативи «Армія SOS Кропивницький» Оксана Червона. - Безмежно вдячні всім, хто відвідав захід та долучився до нашого волонтерського збору на черговий дрон DJI Mavic 3 для наших Захисників! Зібрані 30 840 гривень додаємо до тих коштів, які, гривня за гривнею, назбирали раніше! Велика подяка народним художнім колективам Кіровоградського обласного ЦДЮТ і директору закладу ій! Щиро дякуємо всім учасникам концерту, наставникам, батькам, допомога кожного з вас наближає Перемогу! Мріємо про те, щоб всі діти в Україні були щасливими і зростали у безпечній вільній країні!

  Фото: Оксана Червона

  Джерело: Кропивницька міська рада