«Все буде паляниця!»

 • 17 лист. 2023 14:00
 • 362
  • Новина «Все буде паляниця!» Ранкове місто. Кропивницький

  у Кропивницькому стартувала благодійна акція хліборобів області на підтримку ЗСУ

  Сьогодні, 17 листопада, з нагоди Дня працівників сільського господарства кращі майстри – хлібопекарі з усієї області презентують диво-короваї, хліб, різноманітні вироби із борошна нового врожаю у самому середмісті Кропивницького. Благодійна акція «Все буде паляниця!», організована не лише для вшанування невтомної праці аграріїв, а головне, для збору коштів на потреби ЗСУ - зібрані кошти за кожен проданий виріб будуть закумульовані для допомоги українському війську.

  Сьогодні свої чудо-вироби в обласному центрі демонструють: майбутні майстри хлібопекарської справи – колективи професійно-технічних закладів, громади з усіх районів Кіровоградщини і майстри торговельних мереж та потужних закладів громадського харчування.

  Кропивничани люблять торгувати, смакувати і донатити нашим славним захисникам і захисницям. Чим більше продамо, тим більше зберемо для фронту. Успішно торгуйте, залюбки купуйте! А ціни вас приємно здивують і порадують!

  У програмі заходу: освячення хлібної продукції, презентаційний марафон печених виробів та кульмінація всього дійства - благодійний аукціон короваїв.

  Організатори заходу закликають його учасників не нехтувати сигналами "Повітряної тривоги", і у разі її оголошення пройти до найближчого укриття, яке розташоване у корпусі № 2 обласного краєзнавчого музею (приміщення колишнього Національного Банку України в області) за адресою: вул. Велика Перспективна, 33. Вхід з боку вулиці Велика Перспективна.

  Джерело: Кропивницька міська рада