Українські волонтерки із США вже втретє передали медичне обладнання у лікарню Кропивницького

 • 2 лист. 2023 15:30
 • 498
  • Новина Українські волонтерки із США вже втретє передали медичне обладнання у лікарню Кропивницького Ранкове місто. Кропивницький

  Велику палету із медикаментами та іншим необхідним медичним спорядженням вже втретє з початку повномасштабного вторгення зібрали та передали у Кропивницький українки, які зараз живуть у штаті Небраска, США

  «Наші друзі, родичі, близькі живуть у різних містах України, і ми хочемо наблизити перемогу якнайшвидше!», - каже доцентка кафедри неврології університету штату Небраска Ольга Таращенко, яка разом з колежанками координує збір та передачу гуманітарної допомоги за океаном.

  Крім пані Ольги над цим проектом з квітня минулого року працює ціла команда - пані Валентина Гуменюк, родом із Одеси, пані Віка Машинсон з Дніпра та пані Люба Бутсіяк зі Львову.

  «Я фахівчиня із лікування епілепсії, працювала у Києві, але давно живу в Америці. Часто дивлюсь виступи Олексія Гончаренка онлайн, і рада, що ми знайшли такі надійні контакти для передачі гуманітарної допомоги», - ділиться пані Ольга Таращенко.

  Спочатку вантаж прибув на Південь України, а потім, дякуючи мережі Гончаренко центрів, був доправлений на Кіровоградщину, до Лікарні Швидкої медичної допомоги. Керівництво та колектив лікарні щиро вдячні волонтерам медичного центру, який працює в Університеті штату Небраска, США, а також всім небайдужим, хто сприяв збору та передачі вантажу.

  Джерело: Гончаренко центр Кропивницький