Управління ДПтС України в Кіровоградській області перевірило стан організації психологічної роботи із засудженими

 • 29 вер. 2016 14:29
 • 1529
  • Новина Управління ДПтС України в Кіровоградській області перевірило стан організації психологічної роботи із засудженими Ранкове місто. Кропивницький

   

  28 вересня під керівництвом заступника начальника Управління підполковника внутрішньої служби Наталії Рогожко проаналізовано та підбито підсумки організації службової діяльності персоналу соціально-виховної та психологічної роботи із засудженими за участю начальників відділів по контролю за виконанням судових рішень.

  Також в рамках профілактики самогубств серед осіб, які утримуються в установах виконання покарань області, та відповідно до вказівок керівництва управління ДПтС України в Кіровоградській області, Наталія Рогожко наголосила на недопущені даних випадків серед засуджених та осіб, взятих під варту, так як тенденція на зменшення випадків по Україні, на жаль, не спостерігається. Акцентовано увагу на залученні фахівців щодо попередження вказаних прикрих випадків.

  Під час заходу було визначено пріоритетні напрямки службової діяльності з метою покращення морально-психологічного клімату в середовищі засуджених, які порушують вимоги режиму відбування покарання.

  Наталія Кирилівна зосередила увагу на ретельній підготовці звітів, адже не дивлячись на те, що реформа в дії, персонал повинен ще більше активізувати свою діяльність. Зауважено увагу присутніх на недоліках й порушеннях, виявлених контрольними перевірками комісією Управління та прокуратурою області.

  Розглянули стан роботи з допомоги засудженим у вирішенні питань трудового і побутового влаштування після звільнення від відбування покарання, зокрема паспортизації та пенсійного забезпечення засуджених, в першу чергу проблемних ситуацій, які унеможливлюють дані процеси у засуджених, які до арешту проживали в Донецькій, Луганській областях й АР Крим.

  Також персоналу наголошено на своєчасній й оперативній організації та безпосередньому проведенні засідань комісій установ з питань застосування до засуджених осіб заохочувальних норм закону у вигляді ст.81,82 КК України, ч.3 ст.154, ст.100, ст.101 КВК України.