В Кіровограді змагатимуться маленькі велолюбителі

 • 25 трав. 2016 18:38
 • 924
  • Новина В Кіровограді змагатимуться маленькі велолюбителі Ранкове місто. Кропивницький

   5 Червня 2016 року у Кіровограді пройдуть щорічні дитячі велосипедні перегони! Гонка проводиться за підтримки велоклубу «Там-Де-Ми», відділення Національного олімпійського комітету України в Кіровоградській області, Корпорації «ХХІ сторіччя», Підприємства ГО АПВТ «Фирма Ласка» і інших небайдужих до даного заходу організацій.

  Прийняти участь у заїздах можуть діти віком від 2 до 10 років. Час початку заходу – 10:00. Місце проведення: біля штучного озера у Дендропарку. Попередня реєстрація дитини на участь у перегонах  на сайті www.velo.kr.ua. Для участі в гонці необхідно мати свідоцтво про народження дитини. Прийдіть та подаруйте свято своїй дитині! З детальною інформацією можна буде ознайомитись на сайті вело клубу www.velo.kr.ua та на сторінках спільнот клубу у соцмережах. Давайте продемонструємо мешканцям міста, що ми виховуємо наших дітей на засадах здорового способу життя, спорту та екологічності!

  «РоверОК – 2016»

  Не потрібно зайвий раз описувати ту радість, яку переживаюь батьки, дитина яких здобула нагороду чи просто прийняла участь у будь-якому виді змагань. А якщо на змагання можна потрапити просто маючи велосипед та бажання,- чому б не дати шанс малечі проявити свої здібності на щорічній дитячій велогонці.

  Перегони організовані з метою розвитку та підтримки у дітей зацікавленості до їзди на велосипеді та пропаганди здорового способу життя, а також виховання у підростаючого покоління дбайливого ставлення до оточуючого середовища.

  У перегонах беруть участь діти віком 2-3 роки (три колеса), 3-4, 5-6, 7-8, 9-10 та 8-10 років (дівчатка).

   Для участі в гонці необхідно мати свідоцтво про народження дитини. 

  Попередня реєстрація дитини на участь у перегонах  на сайті www.velo.kr.ua

  Реєстрація у день змагань розпочинається о 10:00

  Місце проведення – територія поблизу штучного озера у Дендропарку.

  Час проведення та деталі заходу можуть коригуватись організаторами, в залежності від погодних умов та інших обставин. Деталі на нашому сайті www.velo.kr.ua