В музеї відкрили виставку «Герої ХХІ століття. Олександрія. Аеродром»

 • 16 квіт. 2024 15:00
 • 345
  • Новина В музеї відкрили виставку «Герої ХХІ століття. Олександрія. Аеродром» Ранкове місто. Кропивницький

  15 квітня один із найтрагічніших днів в історії Олександрії. Минає два роки, як по інфраструктурі аеродрому «Олександрія» нанесли удар ворожі ракети типу «Калібр».

  В музейному центрі імені Худякової відкрили тематичну виставку «Герої ХХІ століття. Олександрія. Аеродром», де представлені особисті речі полеглих військовослужбовців, фото та артефакти того страшного дня.

  Вшанувати пам’ять Героїв прийшли секретар міської ради Вікторія Косяк, представники військової частини, родини захисників, студентська молодь.

  – Сьогодні, на жаль, сумний привід для зустрічі: друга річниця трагедії на олександрійському аеродромі. Трагедії, яка забрала життя шістьох військовослужбовців. Це були патріоти України, люди, які, як і ми з вами любили і цінували життя, виховували своїх дітей. На жаль, війна не шкодує нікого: ні дорослих, ні дітей. Не шкодуючи себе, вони стали на захист держави, і до останнього подиху мужньо продовжували її боронити. Пам'ять про них ми будемо вічно берегти у своїх серцях! – зазначила Вікторія Косяк.

  Хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих військовослужбовців.

  Учасники заходу ознайомились із життєвим, військовим шляхом кожного захисника та переглянули їхні особисті речі та світлини із сімейних архівів.

  Тематична виставка працюватиме в музейному центрі до 30 квітня.

  Джерело: Олександрійська міська рада