В Україні запустили єдиний онлайн-майданчик для українців, що постраждали через війну

 • 12 квіт. 2023 17:06
 • 249
  • Новина В Україні запустили єдиний онлайн-майданчик для українців, що постраждали через війну Ранкове місто. Кропивницький
   
  В Україні працює єдиний онлайн-майданчик для українців, постраждалих внаслідок війни - Платформа допомоги врятованим, сповіщає Кіровоградська обласна державна адміністрація.
   
  На Платформі зібрана інформація про всі ключові перевірені сервіси фахової соціально-психологічної, юридичної, інформаційної підтримки під час війни.
   
  Ініціативи, розміщені на сайті, спрямовані на допомогу українцям як в Україні, так і за її межами. Ви можете простіше і швидше зв'язатися з потрібним сервісом, де б Ви не перебували.
   
  Платформа також містить буклети та інформаційні матеріали з порадами психологів, аби громадяни могли легше розпізнати негативні наслідки війни та вчасно впоратися з ними. 
   
  Всі сервіси конфіденційні та безоплатні. 
   
  Платформа допомоги врятованим створена за ініціативи Офісу Віцепрем'єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, сприяння Урядової Уповноваженої з питань гендерної політики та підтримки UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні.