Оприлюднено умови і дату проведення конкурсу "Нейгаузівські музичні зустрічі" у Кропивницькому

 • 12 квіт. 2023 18:02
 • 323
  • Новина Оприлюднено умови і дату проведення конкурсу «Нейгаузівські музичні зустрічі» у Кропивницькому Ранкове місто. Кропивницький
   
  З 12 по 14 квітня 2023 року у м. Кропивницькому відбудеться традиційний Всеукраїнський фестиваль-конкурс "Нейгаузівські музичні зустрічі".
   
  Цього року на участь у якому надійшло 26 заявок від учнів мистецьких шкіл та студентів музичних коледжів із 10 регіонів України (Вінницької, Дніпропетровської, Донецької, Кіровоградської, Одеської, Сумської, Харківської, Херсонської, Хмельницької областей та м.Києва).
   
  Конкурс пройде у дистанційному форматі серед учасників у 5-ти вікових категоріях. За умовами творчих змагань, учасники повинні представити на розсуд журі відеозаписи 4-х творів: поліфонічного твору, віртуозного етюду, твору композитора періоду від романтизму до сучасності та твору українського композитора.
   
  Результати конкурсу будуть оприлюднені 14 квітня на офіційному сайті Кропивницького музичного фахового коледжу, а згодом на Youtube-каналі КМФК буде розміщено відеоконцерт лауреатів конкурсу.