Вчителі Кропивницького отримали ноутбуки від корпорації World Vision International

 • 12 черв. 2023 15:42
 • 477
  • Новина Вчителі Кропивницького отримали ноутбуки від корпорації World Vision International Ранкове місто. Кропивницький
   
  Двадцятеро вчителів шкіл Кропивницького отримали ноутбуки від міжнародної організації, сповіщає Кропивницька міська рада.
   
  Через військову агресію російської федерації значно зросла потреба педагогічних працівників у комп’ютерній техніці для проведення уроків у дистанційному форматі. Понад чотири тисячі вчителів в області необхідно було забезпечити комп’ютерною технікою. Більше тисячі педагогів уже отримали нову техніку. Ще 104 ноутбуки вчителям загальноосвітніх шкіл області, у тому числі й двадцятьом педагогам зі шкіл Кропивницького, вручили начальник Кіровоградської ОВА Андрій Райкович та голова обласної ради Юрій Дрозд.
   
   
  Ноутбуки вчителям у безоплатне користування надала некомерційна корпорація “World Vision International” за сприяння Міністерства освіти та науки України. Комп’ютерна техніка дозволить педагогам активно підтримувати освітній процес у дистанційному та змішаному форматах, активно працювати у Всеукраїнській школі онлайн, налагодити співпрацю з учнями, проводити онлайн-конференції, вести електронні щоденники, розробляти презентації тощо. В умовах війни така можливість надзвичайно важлива.
  - Завдяки співпраці обласної військової адміністрації з міжнародними організаціями Кіровоградська область вкотре отримала ноутбуки для вчителів. Впевнений, що завдяки нашій тісній взаємодії, самовідданій праці педагогів та наполегливому навчанню учнів наша область покаже високі результати та досягнення в галузі освіти, – наголосив Андрій Райкович. - Сьогодні понад 500 вчителів з Кіровоградщини захищають нашу державу на фронті. Педагоги роблять все належне не лише для забезпечення навчального процесу. Саме ви першими зустріли і прихистили вимушених переселенців. Благодійність, волонтерство, організація соцгуртожитків — усе це на ваших плечах і вам за це особлива подяка.  Обов’язок влади і депутатів усіх рівнів забезпечити вчителів усім необхідним, щоб вони могли сіяти зерна науки в голови дітей. За вашу самовідданість, патріотизм, людяність — низький вам уклін!
  Крім комп’ютерної техніки, подарунком для педагогів став і виступ народного художнього колективу студії вокального мистецтва “Антарес”. А на згадку про приємну подію для вчителів залишиться спільне фото.