Вдалий експеримент залізничників

 • 29 квіт. 2016 14:32
 • 889
  • Новина Вдалий експеримент залізничників Ранкове місто. Кропивницький

  Наприкінці минулого року в якості експерименту працівники регіональної філії ПАТ УЗ «Одеська залізниця» встановили систему контролю за навантажувально-розвантажувальними операціями на станції Одеса-Товарна. За півроку роботи сучасне відеообладнання на навантажувально-розвантажувальних майданчикам зуміло себе зарекомендувати з позитивного боку.

  Завдяки встановленому відеоспостереженню комерційні працівники станції та служби комерційної роботи та маркетингу можуть у режимі «онлайн» контролювати весь виробничий процес: час подачі та прибирання вагонів, тривалість вантажних операцій та, найголовніше, час їх фактичного завершення. Адже саме контроль за наданням повідомлення про закінчення вантажних операцій було слабким місцем у роботі з клієнтами, які іноді проводили додаткове зважування вагонів, що надавало можливість отримували послуги залізниці за занижену вартість.

  Відтепер система відеоспостереження в багатьох випадках допомагає упорядкувати роботу клієнтів з залізничниками по частині вантажних операцій та нарахуванню необхідних платежів. Більш того, вона надає можливість контролювати правильність розміщення вантажу у вагоні та якість очищення вагонів після вивантаження.

  У подальшому одеські залізничники планують встановити системи контролю на інших станціях філії. Наразі власникам під’їзних колій пропонується взяти участь в облаштуванні системами відеоспостереження навантажувально-розвантажувальних майданчиків на їх території.

  Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»