Відбулося засідання Громадської ради при ГУ ДФС у Кіровоградській області

 • 5 лип. 2016 09:54
 • 818
  • Новина Відбулося засідання Громадської ради при ГУ ДФС у Кіровоградській області Ранкове місто. Кропивницький

  Чергове засідання Громадської ради у якому взяли участь в.о. начальника ГУ ДФС у Кіровоградській області Тетяна Гавренкова, перший заступник обласного апарату Олег Лічман та заступник відомства Олена Берестовенко, було присвячено податковим змінам у порядку нарахування та сплати акцизного збору у 2016 році та підсумкам декларування доходів громадян, отриманих у 2015 році.

  Також членів Громадської ради поінформували про результати роботи Головного управління ДФС у Кіровоградській області по наповненню бюджетів усіх рівнів за перше півріччя 2016 року.

  Зокрема, очільниця обласного апарату Тетяна Гавренкова зазначила, що бізнес Кіровоградщини за оперативними даними мобілізував до зведеного бюджету 2,6 мільярди гривень. Темпи наповнення бюджетів усіх рівнів випередили минулорічні показники в 1,7 рази. А це в свою чергу більше на мільярд гривень по відношенню до рівня минулого року.

  До державного бюджету платниками регіону перераховано 1 мільярд 286 мільйонів гривень.

  Місцеві бюджети Кіровоградської області протягом січня – червня поточного року наповнились на 1,3 мільярди гривень податків і зборів, що на 487 млн. грн. більше у порівнянні з відповідним періодом минулого року.

  В ході зустрічі відбулася жвава дискусія навколо питань, які були предметом розгляду на цьому засіданні та стала доказом взаємного інтересу до підтримки якісного та конструктивного діалогу між представниками громадських організацій Кіровоградщини і фіскальниками.

  Наприкінці зустрічі голова Громадської ради Ігор Волков зазначив, що сплата податків має бути прозорою і зрозумілою як для тих хто платить, так і для тих хто справляє податки.

  Громадська рада при Головному управлінні ДФС в Кіровоградській області утворена в грудні 2014 року та є тимчасовим консультативно-дорадчим органом, утвореним для сприяння участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики. Основними її завданнями є сприяння реалізації громадянами конституційного права на участь в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органу, а також сприяння врахуванню органом громадської думки під час формування та реалізації державної політики.

   

   

  ГУ ДФС у Кіровоградській області